AktualnościPiłka nożna

Piłkarskie granie od soboty do środy

Visits: 194

 Kolejne zmagania piłkarskie będą mogli zobaczyć kibice piłkarski. Tym razem oprócz meczów weekendowych zostaną również rozegrane mecze zaległe 9 maja jak między innym w Klasie Okręgowej Południe Hubertus – Wiarus. Oto zestaw na nadchodzące dni:

SOBOTA 5 MAJA

KKO

Błonie Barwice – Lech Czaplinek godzina 17.00 w Barwicach sędziowie: Mazur D., Kuś, Nowik W

Klasa Okręgowa Południe:

Calisia Kalisz Pomorski – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 13.00 w Kaliszu Pom. sędziowie: S. Basiejko, P. Basiejko, Kozłowski

Mechanik Turowo – Redłovia Redło godzina 17.00 w Turowie sędziują: Kamiński, Fiedurek, A. Zdanowski

Legion Strączno – Orzeł Łubowo godzina 14.00 w Strącznie sędziują: Kurasz, Majorczak,Kowalski

Zawisza Grzmiąca – Wiarus Żółtnica godzina 17.00 w Grzmiacej sędziują:M. Gniffke, Getler, Skowron

I Liga Juniorów Starszych KOZPN:

Błonie Barwice – Sad Chwiram godzina 11.00 w Barwicach, sędziują: Kuś, D. Mazur, W. Nowik

I Liga Juniorów Młodszych KOZPN

Redłovia Redło – Pionier 95 Borne Sulinowo godzina 11.00 w Redle sędziowie: Białek, Gojlik, Sikorski

Hubertus Biały Bór – Olimp Złocieniec godzina 11.00 w Białym Borze , sędziuje: Fiedurek

Liga Młodzika KOZPN

Pionier 95 Borne Sulinowo – Grom Świelino godzina 11.00 w Bornem Sulinowie sędziuje A. Zdanowski

NIEDZIELA 6 MAJA

WLJS

AP Szczecinek – Salos II Szczecin godzina 13.00 stadion OSiR w Szczecinku sędziują: Rak, Sroka, Fiedurek

WLJM

AP Szczecinek – Salos Szczecin godzina 11.00 stadion OSiR w Szczecinku sędziują: Fiedurek, Sroka, Rak

LWTS

AP Reissa Szczecinek – Chemik Polce godzina 13.00 w Szczecinku ul. Wiatraczna sędziuje Jeszke

Klasa Okręgowa Południe

Drzewiarz Świerczyna – Hubertus Biały Bór godzina 17.00 w Świerczynie sędziują: Świerszcz, Majorczak, Hajdasz

A Klasa Grupa III

Smak Pomorski Wilcze Laski – Mechanik II Bobolice godzina 12.00 w Wilczych Laskach sędziują: Getler, Bierzanowski, Krawczyk

Pogoń Wierzchowo – KS Gwda Wielka godzina 14.00 w Wierzchowie sędziują: P. Kowalski, Kraska, Lewandowski

Błękitni Gonne Małe – Grot Bonin godzina 11.00 w Gonnem Małym sędziują: A. Zdanowski, P. Basiejko, Gojlik

B Klasa Grupa II

Drzewiarz Krosino – Błękitni Grodzisko Ostre Bardo godzina 16.00 w Krosinie sędziuje: Kozłowski

I Liga Juniorów Starszych KOZPN

B-MAX Grzmiąca- Orzeł Łubowo godzina 15.30 w Grzmiącej, sędziują: Gr. Szczecinek

Liga Młodzika Starszego KOZPN

AP Szczecinek – AP Kotwica Kołobrzeg godzina 12.30 boisko przy SP-7 w Szczecinku sędziuje: Sroka

Liga Młodzika Młodszego KOZPN

AP Szczecinek – AP Kotwica Kołobrzeg godzina 11.00 boisko przy SP-7 w Szczecinku sędziuje: Sroka

PONIEDZIAŁEK 7 MAJ

Liga Młodzika KOZPN

AP Szczecinek – Błonie Barwice godzina 17.00 w Szczecinku SP-7 sędziuje A. Zdanowski

ŚRODA 9 MAJA

Klasa Okręgowa Południe

Hubertus Biały Bór – Wiarus Żółtnica godzina 18.00 w Białym Borze, sędziowie: Fiedurek, Kamiński, A. Zdanowski

Liga Trampkarza KOZPN

Błonie Barwice – MUKS Orzeł 2010 Wałcz godzina 17.30 sędziuje Rak

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *