Piłkarski weekend 19-20 października, ciekawie w Bornem Sulinowie

W nadchodzący weekend 19-20 października rozegrane zostaną kolejne mecze ligowe naszych zespołów. Oto zestaw par:

Piątek 18 października

Trampkarz grupa I Koszalin

Hubertus Biały Bór – Wieża Postomino godzina 16.30 w Białym Borze

SOBOTA 19 października

IV Liga

Ina Goleniów – MKP Szczecinek godzina 14.00 w Goleniowie

Klasa Okręgowa grupa IV

Ikar Krosino – Wiarus Żółtnica godzina 15.00 w Krosinie

Sad Chwiram – Błonie Barwice godzina 15.00 w Chwiramie

Zawisza Grzmiąca – Pogoń Połczyn Zdrój godzina 15.00 w Grzmiącej

Spójnia Świdwin – Mechanik Turowo godzina 11.30 w Świdwinie

Wojewódzka Liga Trampkarzy rocznik 2006

AP Szczecinek – FASE Szczecin godzina 11.00 stadion OSiR w Szczecinku

Trampkarz grupa I Koszalin

Błonie Barwice – AP Technik Świdwin godzina 11.00 w Świdwinie

Młodzik grupa II Koszalin

AP Szczecinek – Pogoń Połczyn Zdrój  godzina 11.00 w Szczecinku stadion OSiR

Pionier 95 Borne Sulinowo – AP Reissa II Szczecinek godzina 12.00 w Bornem Sulinowie

Iras II Czaplinek – AP Reissa Szczecinek godzina 10.30 w Czaplinku

Zawisza Grzmiąca – Błonie Barwice godzina 11.00 w Grzmiącej

NIEDZIELA 20 października

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych

MKP Szczecinek – Chemik Police godzina 11.00 stadion OSiR w Szczecinku

Klasa Okręgowa grupa IV

Orzeł Łubowo – Calisia Kalisz Pomorski godzina 12.00 w Łubowie

A Klasa grupa X

Pionier 95 Borne Sulinowo – Pogoń Wierzchowo godzina 13.00 w Bornem Sulinowie

Mechanik II Bobolice – Smak Pomorski Wilcze Laski godzina 12.00 w  Kłaninie

Huragan Bierzwnica – KS Gwda Wielka godzina 13.00 w Bierzwnicy

Błękitni Gonne – Sokół Spore godzina 11.00 w Gonnym Małym

Wojewódzka Liga Trampkarzy rocznik 2005

AP Gavia Choszczno – AP Szczecinek godzina 10.00 w Choszcznie

Wojewódzka Liga Młodzika rocznik 2007

FASE Szczecin – AP Szczecinek godzina 12.00  w Szczecinie

II Klasa Juniorów Starszych Koszalin

Olimp Złocieniec – Wiarus Żółtnica godzina 14.00 w Złocieńcu

Korona Człopa – Zawisza Grzmiąca godzina 13.00 w Człopie

Trampkarz grupa I Koszalin

Pionier 95 Borne Sulinowo – Lech Czaplinek  godzina 15.45 w Bornem Sulinowie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *