AktualnościLiga OkręgowaOrzeł ŁubowoPiłka nożna

Orzeł rozgromiony przez Olimpa

Visits: 227

W rozegranym w sobotę 20 lutego meczu na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Złocieńcu, miejscowy Olimp (KKO) rozgromił Orła Łubowo (OR) 7:0 (2:0). W pierwszej połowie gracze Olimpa nie osiągnęli wyraźniejszej przewagi, choć zakończyli ją dwubramkowym prowadzeniem. Swoje sytuacje mieli też goście min. przestrzelony rzut karny i przynajmniej ze trzy sytuacje sam na sam.- Pojechaliśmy z różnych przyczyn tylko w jedenastu. Zabrakło nam min. tak doświadczonych graczy jak: Ochocki, Socha, Brzeziński, Taczko, Szwałek czy Sulikowski- mówił portalowi trener Orła Tomasz Bykowski.- Do przerwy jakoś to jeszcze wyglądało, niestety po zmianie stron i kontuzji bramkarza (zastąpił go gracz z pola) zmuszeni byliśmy grać ponad pół godziny w osłabieniu. W całym spotkaniu mieliśmy kilka niezłych okazji do strzelenia gola, ale zawodziła nas skuteczność. Mimo wszystko sparing dał mi dużo do myślenia i mam sporo materiału do dalszej pracy z zespołem. Szkoda, że nie mogliśmy wystąpić w szerszym i silniejszym składzie. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach kontrolnych będzie już lepiej, bo jak nie, to będę zmuszony sięgać po młodych chłopaków, którzy jak pokazał ten mecz, aż palą się do gry- zakończył Bykowski.
W Złocieńcu Orła reprezentowali: Szymek- P. Krzysztofiak, Grochowski, Czubik, M. Krzysztofiak, Goljasz, Gruszecki, Pawlak, Kozica, Bakiewicz, Bieguński.
Kolejne spotkanie kontrolne Orzeł rozegra w sobotę 27 lutego w Łubowie, a rywalem będzie A- klasowy zespół Błękitnych Gonne Małe. (ZetPe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *