Orzeł ograł Wiarusa, Zawisza z kolejną porażką, Mechanik z punktem

    W sobotnie popołudnie Wiarus Żółtnica podejmował na swoim boisku Orła Łubowo. Mecz ten został rozegrany ponieważ oba zespoły nie mogły tego dnia rozegrać meczu ligowego z innymi rywalami. Spotkanie te było meczem z pierwszej kolejki rewanżowej kiedy to boisko nie nadawało się do gry.

    Od początku meczu przewaga należała do Orła Łubowo. Już w 10 minucie dobre dogranie Kierzkowskiego do Spryszyńskiego i po ładnym strzale głową 1:0 dla gości.W 20 minucie Szwałek strzela lecz piłka mija bramkę. W 40 minucie Droszcz oddaje niecelny strzał i to był pierwszy strzał zespołu gospodarzy w tym meczu.W 61 minucie goście podwyższają na 2:0. Strzelcem bramki Bakiewicz, który dobrze grał w tym meczu i udokumentował to strzelając bramkę. W 65 min. Szwałek strzela na 3:0. W 82 minucie na 4:0 strzela Kierzkowski. Minutę później ponownie Bakiewicz strzela na 5:0. Honorową bramkę gospodarze strzelili w 85 minucie. Bramkę strzelił Mariusz Pietras. Zawodnik ten wszedł na boisko kilka minut wcześniej.. Po pokonaniu lidera rozgrywek Klasy Okręgowej Calisię Kalisz Pomorski i dobrej grze tydzień wcześniej Wiarus z pewnością liczył na kolejne punkty. Niestety ale w tym dniu zawodnicy Orła byli zdecydowanie lepsi od gospodarzy i zasłużenie zdobyli trzy punkty.

Wiarus Żółtnica – Orzeł Łubowo 1:5(0:1)

Bramki: Wiarus:  Mariusz Pietras, Orzeł: Sławomir Bakiewicz-2, Paweł Spryszyński, Maciej Kierzkowski,Marcin Szwałek

Wiarus: Cywiński- Paweł Wasilewski, Pawelec, Brzozowski, Aleksandrzak, Adamowicz, Bengsz(75' M. Pietras), Droszcz, Rychter, Patryk Wasilewski,Jan Pietras

Orzeł:Szymek- Brzeziński, P. Krzysztofiak, Pawlak(46' Czubik), Ochocki(60' Dykas), Szwałek, Boderek, Bakiewicz, Leszczyński(77' Przymeński),Kierzkowski(85' H. Krzysztofiak), Spryszyński

Zawisza Grzmiąca – Sad Chwiram 1:2(1:1)

Bramka dla Zawiszy: Kamil Catewicz

Zawisza:

     Nie może wejść w rundę rewanżową Zawisza Grzmiąca. Trzecia przegrana pod rząd z pewnością nie jest tym co chcieli osiągnąć zawodnicy z Grzmiącej. Nikt na pewno nie spodziewał sie, że będzie taki start w rundzie rewanżowej.

Drzewiarz Świerczyna – Mechanik Turowo 1:1

Bramka dla Mechanika: Ernest Małecki

Mechanik: K. Bąk- Góra(68' Grzelak), Dobrosielski, Ludwiczak, Śpiewakowski, Serafin(60' Bieguński), Pabian, Matejko(80' Haszcz), Małecki, W. Bugaj, M. Czapla

   Mechanik Turowo zdołał zdobyć pierwszy punkt w rundzie rewanżowej. Remis przywieziony z ciężkiego terenu jakim jest Świerczyna z pewnością cieszy zawodników z Turowa.

Po tej kolejce Zawisza jest na trzeciej pozycji w tabeli z 33 punktami, Hubertus plasuje się na czwartej pozycji z 27 punktami, siódmy jest Wiarus z 24 punktami, Orzeł jest na dziewiątym miejscu z 23 punktami, Turowo dziesiąta pozycja z 19 punktami, za nimi jest Pionier 95 z 18 punktami.

   Wyniki z XVIII kolejki: Calisia Kalisz Pomorski – Legion Straczno 3:0, Sokół Suliszewo – Redłovia Redło 7:2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *