A klasaAktualnościB klasaPiłka nożna

Niedzielne granie A oraz B klasy

Visits: 137

W niedzielę 18 października na boiska wybiegną zawodnicy A oraz B klasy. W grupie I A klasy swoje mecze na wyjazdach zagrają Pogoń Wierzchowo oraz Sokół Spore. Pogoń wyjeżdża do Bukowa Morskiego i tam zagra z tamtejszym Passatem. Gospodarze zajmują druga pozycję w tabeli i z pewnością są w tym meczu faworytem.
Z kolei Sokół Spore zagra z KS Skibno, które z 12 pkt. zajmuje siódmą pozycję w tabeli.- Grupa, w której gramy jest silniejsza od zespołów, z którymi mierzyliśmy się w poprzednim sezonie – powiedział portalowi kapitan zespołu ze Sporego, Tomasz Dorc- Każdy mecz jest bardzo trudny. Mało znamy rywali . Mam nadzieję, że zagramy dobry mecz i wywieziemy z trudnego terenu kolejne punkty- dodał Tomasz Dorc. Początek spotkań niedziela godzina 12.00.
W grupie III A klasy dojdzie do spotkania derbowego naszego powiatu. Dobrze spisujące się zespoły Błękitnych Gonne Małe oraz Mechanika Turowo zagrają na boisku w Gonnem. Trudno określić faworyta w tym meczu. Za kartki w Mechaniku pauzuje Serafin. Gospodarze u siebie, w pełnym składzie są bardzo mocni. Widzowie mogą oglądnąć na prawdę dobre spotkanie. Jest to spotkanie zespołów z górnej części tabeli . Gonne zajmuje II miejsce a Turowo IV. Mecz rozpocznie się o godzinie 12.00. Trzeci przedstawiciel naszych zespołów w tej grupie Smak Pomorski Wilcze Laski podejmować będzie Legion Strączno. Goście są na V pozycji w tabeli z 15 punktami. Gospodarze z pewnością zagrają bez Mariusza Węgrzyna(praca) oraz Piotra Sternala( wyjazd za granicę). Mecz zacznie się o godzinie 13.00
W B klasie w tej kolejce może dojść do zmiany lidera. Drzewiarz Krosino pauzuje, a KS Gwda Wielka podejmować będzie Błękitnych-Grodzisko Ostre Bardo. Zwycięzca tego meczu zasiądzie na pozycji lidera. Zespół gospodarzy po wygranych dwóch meczach z pewnością będzie chciał podtrzymać dobrą passę. Przede wszystkim pała żądzą rewanżu za porażkę w Ostrym Bardzie, gdzie przegrał 1:3. W Sępolnie Wielkim dojdzie do derbów gminy Biały Bór. Legion rozegra swój mecz z Polonią Stepień. Obydwa zespoły okupują dwa ostatnie miejsca w tabeli. Żaden z tych zespołów nie cieszył się jeszcze ze zwycięstwa. Mecze w B klasie rozpoczną się o godzinie 15.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *