A klasaAktualnościB klasaPiłka nożna

Niedzielne granie A i B klasy

Visits: 119

W niedzielę na boiska wyjdą zawodnicy A oraz B klasy.
Grający w grupie I A klasy Sokół Spore podejmował będzie Orzeł Smardzewo. Gospodarze liczą z pewnością na pierwszą wygraną. Goście dotychczas ugrali 6 punktów i zajmują jedenastą pozycję w tabeli. Sokół z kolei z 2 pkt. okupuje ostatnie miejsce. Mecz rozpocznie się na boisku w Trzcinnie o godzinie 12.00.
Drugi reprezentant naszego regionu grający w grupie I A klasy, Pogoń Wierzchowo rozegra swój mecz również na własnym boisku . Gościć będzie Wrzos Wrześnica, który do tej pory ugrał 12 pkt i zajmuje VII miejsce i jest o jedną lokatę lepszy od Pogoni, która ma na swym koncie 9 pkt.- Zagramy o całą pulę – powiedział portalowi Prezes Krzysztof Świdziński- Jeszcze u siebie nie zdobyliśmy nawet punktu. Teraz powalczymy o pierwszą wygraną. Zagramy praktycznie w pełnym składzie. Kontuzjowany jest Przemysław Jabłoński i to jest jedyna absencja na jutrzejszy mecz- dodał prezes. Mecz zacznie się o godzinie 12.00 na boisku w Wierzchowie.
W grupie III A klasy jedynie Mechanik Turowo rozegra mecz u siebie. Podejmować będzie lidera tabeli Sokół Suliszewo. Mechanik traci do gości trzy punkty i wygrana może przynieść zmianę lidera.- Zagramy w osłabionym składzie – powiedział nam prezes Bogusław Balcer- Brak będzie m.in. Śpiewakowskiego,Czapli, ale jesteśmy bojowo nastawieni. Musimy zagrać bardzo odważnie, a przede wszystkim skutecznie i nie będzie źle. Będzie widać jak są nam potrzebni ci , których nie będzie. Spróbujemy ich zastąpić i mam nadzieję , że to się uda- dodał prezes.
Dobrze spisujący się do tej pory zespół Błękitnych Gonne Małe wyjeżdża do Pomierzyna, aby rozegrać mecz ligowy z tamtejszymi Błękitnymi. Gospodarze do tej pory wywalczyli 6 pkt. i zajmują 10 miejsce. Błękitni są na 3 pozycji z 15 pkt.- Jak zwykle na wyjazdach zespołu z Gonnego, może zabraknąć kilku zmienników. Oby tylko zespół zebrał się w całym komplecie to powalczymy o zwycięstwo- powiedział jeden z zawodników zespołu.
Trzeci przedstawiciel naszego regiony grający w tej grupie A klasy Smak Pomorski Wilcze Laski wyjeżdża do Gryfa Budowo, który swoje mecze rozgrywa na sztucznym boisku w Złocieńcu. Po ostatnim meczu zawodnicy Smaku mają niedosyt i pojadą z pewnością zdobyć punkty. Gospodarze z 9 pkt zajmują siódmą lokatę i wyprzedzają Smak Pomorski o dwa miejsca. Jeśli tylko goście zbiorą podobny skład, jak z Turowem w poprzedniej kolejce, to punkty powinny zostać przy nich.
W B klasie najciekawiej zapowiada się spotkanie w Krosinie.Tamtejszy Drzewiarz, lider w tabeli, podejmować będzie KS Gwda Wielka. Już chyba teraz można stwierdzić, że jeśli gospodarze wygrają przybliżą się do awansu o klasę wyżej.- Nie jedziemy ułatwić gospodarzom awansu- powiedział portalowi jeden z zawodników KS Gwda Wielka- Zagramy najlepiej jak potrafimy . Mam nadzieję iż z trudnego terenu przywieziemy kolejne punkty i tabela nasza jeszcze bardziej się wyrówna-dodał.
W drugim spotkaniu Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo podejmować będą Lidera Sępolno Wielkie. Ostre Bardo jest wiceliderem w tabeli B klasy. Lidera czeka ciężka przeprawa na wyjeździe. Jednak przy pełnej koncentracji zespół gości może powalczyć o punkty. Pierwszy mecz tych zespołów się nie odbył ze względów proceduralnych. W tej kolejce pauzuje Polonia Stepień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *