Nasze zespoły w toku przygotowań do sezonu …..

           W ubiegły weekend zespoły z naszego powiatu rozegrały swoje mecze sparingowe w toku przygotowań do rundy rewanżowej. Oto ich wyniki:

STLA Szczecinek (I Liga PLO) – Orzeł Łubowo (kl. Okręgowa) 2:1 br. STLA: Dariusz Bartolewski (rz. karny, Jarosław Adamowicz, Orzeł: Gracjan Ziemniak

Krótka relacja spotkania ze strony Facebook/STLA Oldboje Szczecinek:

,,Od początku mecz był bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie zarysowała wyraźniejszej przewagi. Dużo walki, kilka dyskretnych fauli taktycznych, zwłaszcza po naszej oczywiście stronie, ale wynik cały czas remisowy. Ale nadchodzi końcówka w pierwszej połowy, w polu karnym dochodzi do starcia Jarka Adamowicza i obrońcy drużyny przeciwnej, który to wykazując nadmierną agresję fauluje naszego napadziora. Sympatyczny pan sędzia nie ma wyjścia – wskazuje wapno. Do piłki podchodzi najbardziej doświadczony i jednocześnie największy Darek “Tata” Bartolewski i sprytnym strzałem w sam środek bramki pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej.
Druga połowa ma bardzo podobny przebieg. Dużo walki, dużo starć w środku, trochę trzeba przyznać, opadliśmy z sił ale nie poddawaliśmy się. Kiedy już wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, fantastycznym podaniem popisał się Pirlo( Krystian Grzelak), którego fantastyczną piłkę wykorzystał równie fantastyczny Jarek Adamowicz, który to fantastycznym strzałem w same widły zdobył fantastyczną bramkę i nie jest to nasza jakaś fantazja. SAME WIDŁY.”
Orzeł Łubowo(kl. Okręgowa) – KP Drawsko Pomorskie(kl. Okręgowa) 2:4, br. Zaw. testowany-2
Zawisza Grzmiąca (kl. Okręgowa) – Głaz Tychowo (kl. Okręgowa) 9:3 br. Kamil Schab – 4, Dawid Kowalczuk-2, Wojciech Rumiński, Kamil Catewicz, Bartek Podgórski

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *