Nasi w ligach

Odsłony: 211

Powracamy do naszych krótkich relacji i ocen ze spotkań drużyn od III ligi wzwyż, w których grają zawodnicy pochodzący ze Szczecinka (Kwiatkowski, Rudnicki, Poczobut, Okuszko) lub mający krótszy oraz dłuższy związek ze szczecineckimi klubami (Fojut, Bednarski, Kosacki). Ten raport nie będzie zbyt długi, gdyż z różnych przyczyn większość „naszych” graczy nie wystąpiła w miniony weekend.
Ekstraklasa:
Jarosław Fojut (Pogoń Szczecin) zagrał pełne 90 minut w przegranym meczu 2:3 z Ruchem Chorzów. Jarek wypadł przeciętnie. Był sprawcą pierwszego rzutu karnego dla Ruchu (nie wykorzystał Stępiński, trafił w słupek), gdzie jak pisze „Przegląd Sportowy” cyt.” Dał się podpuścić Grodzickiemu i w niegroźnej sytuacji sprokurował rzut karny”. Dodatkowo zarobił żółtą kartkę, która eliminuje go z następnego spotkania, gdyż była to jego już 8 kartka w sezonie.
I liga:
Bartłomiej Poczobut ( Drutex Bytovia Bytów) niespodziewanie całe 90 minut wygranego meczu z Rozwojem Katowice 2:1 spędził na ławce rezerwowych. Niespodziewanie, bowiem po meczach sparingowych nic nie wskazywało, że nie będzie miał miejsca w podstawowej jedenastce.
Krystian Rudnicki (MKS Kluczbork) od dłuższego czasu, nie może się przebić nawet do meczowej osiemnastki. Nie inaczej było w przegranym 0:3 meczu w Płocku z liderem Wisłą.
II liga:
Patryk Bednarski (Błękitni Stargard) zagrał pełne 90 minut w zwycięskim, wjazdowym 2:1 meczu z Nadwiślanem Góra.
Jakub Okuszko (Błękitni Stargard) brak go było nawet w meczowej osiemnastce (prawdopodobnie z powodu kontuzji) w meczu z Nadwiślanem Góra.
Mateusz Kwiatkowski (Legionovia Legionowo) także nie znalazł się w kadrze meczowej na przegrany mecz 0:1 z Kotwicą w Kołobrzegu. Mateusz od dłuższego czasu ma kłopoty zdrowotne (przepuklina)  i praktycznie nie zaliczył okresu przygotowawczego.
III liga inauguruje wiosnę 12-13 marca:
Mateusz Kosacki (Drawa Drawsko) zagrał tylko 25 minut (kontuzja) w wyjazdowym meczu pucharowym wygranym 5:3 ze Sławą Sławno.
Cezary Palus (Gwardia Koszalin) wystąpił 20 minut w dogrywce w pucharowym meczu z MKP Szczecinek. Niczym specjalnym się nie wyróżnił. (ZetPe).

Foto- Patryk Bednarski zagrał pełne 90 minut z Nadwiślanem Góra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *