AktualnościPiłka nożna

Nasi stranieri: Powrót do gry Fojuta, dobre występy Bednarskiego i Bartolewskiego

Visits: 105

        W ubiegły weekend nasi stranieri rozegrali swoje kolejne mecze na szczeblu I, II oraz III Ligi.

        Po kontuzji wraca Jarosław Fojut. Zagrał on w rezerwach Pogoni Szczecin na szczeblu III Ligi. Rozegrał całe spotkanie a rezerwy przegrały z Polonia Środa Wielkopolska 0:1.

        Na szczeblu I Ligi w GKS-ie Katowice zagrał Bartłomiej Poczobut. Jego zespół wygrał w Olsztynie z tamtejszym Stilonem 1:0 a Bartek zagrał cały mecz i ujrzał żółta kartkę. Jego zespół zajmuje obecnie spadkowe szesnaste miejsce z 12 punktami.

        W II Lidze występują Mateusz Bartolewski oraz Mateusz Kwiatkowski. Pierwszy z nich ponownie strzelił bramkę w meczu ligowym Ruchu Chorzów w którym występuje. Ruch pokonał Resovię Rzeszów 5:1 a Mateusz otworzył wynik w 13 minucie i zagrał cały mecz. Bartol ujrzał żółtą kartkę. Błękitni Stargard w którym występuje Mateusz Kwiatkowski wygrał na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 1:0. Kwiatek zagrał cały mecz i ujrzał żółta kartkę. Zespoły obu Mateuszów zajmują miejsce koło siebie. Stargard jest dziewiąty a Chorzów dziesiąty. Oba kluby maja po 12 punktów.

       Na szczeblu III Ligi bardzo dobry występ zanotował Paweł Bednarski. Strzelił in bramkę i asystował przy drugiej a jego zespół wygrał 2:0 z Jarotą Jarocin. Paweł zagrał cały mecz. W barwach Świtu Skolwin zagrał Mateusz Kosacki. Wystąpił on w zremisowanym meczu z KP Stargard Gdański 0:0 przez ostatnie minuty meczu. Grał od 88 minuty. W Bałtyku Koszalin wystąpił w ciągu całego meczu Mateusz Górny. Jego zespół zremisował z Kotwica Kołobrzeg na boisku rywala 1:1. W Bałtyku Gdynia zagrał do 70 minuty Mateusz Góra. Ujrzał on również żółtą kartkę a jego zespół przegrał z liderem Radunią Stężyca 0:2.

     W tabeli zespoły ,, naszych'' zawodników plasują się na: Bałtyk Gdynia jest siódmy z 20 punktami, Kotwica Kołobrzeg jest ósma z 18 punktami, Świt Skolwin zajmuje dziesiątą pozycję z12 punktami, jedenasta jest Gwardia Koszalin z 10 punktami, Bałtyk Koszalin jest trzynasty z 9 punktami a rezerwy Pogoni są na ostatnim szesnastym miejscu z jednym punktem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *