AktualnościPiłka nożna

Nasi stranieri na minus

Visits: 141

                 Niestety  nieudana w sumie okazała sie ostatnia kolejka dla zawodników, którzy grali w szczecineckich klubach a obecnie grają od III ligi i wyżej. Jarosław Fojut dalej jest kontuzjowany i bez pomocy Jarka ekstraklasowa Pogoń Szczecin pokonała na wyjeździe Arkę Gdynia aż 3:0. W tabeli pogoniarze zajmują ósme miejsce z siedmioma punktami.

              Pierwszej porażki doznała  w I Lidze Bytovia Bytów w szeregach której gra Bartek Poczobut. Zespół z Bytowa przegrał z GKS-em Tychy na boisku rywala 0:1. Choć Bartek zagrał dobre spotkanie to jednak tego meczu nie zaliczy do udanych, gdyż strzelił bramkę samobójczą już w 5 minucie.  Próbował zmienić wynik meczu, oddał groźny strzał, celnie zagrywał, walczył lecz niestety się nie udało. Poczobut został zmieniony w 67 minucie. Po tej kolejce Bytovia spadła na czwartą pozycję.

              Na szczeblu II Ligi gra Legionovia Legionowo gdzie występuje Mateusz Kwiatkowski. Zespół jego przegrał z Radomiakiem Radom 0:1 . Kwiatek zagrał cały mecz . Po tej kolejce zespół Mateusza zajmuje ostatnią osiemnastą pozycję z zerowym kontem punktowym. Trenerem Błękitnych Stargard jest Krzysztof Kapuścinski, który był zawodnikiem szczecineckich klubów. Jego zespół zremisował ze Zniczem Pruszków u siebie 1:1. W bramce ponownie zagrał Mariusz Rzepecki, który ma epizod gry w Darzborze Szczecinek.

             Na poziomie III Ligi w meczu ostatniej kolejki zagrał Patryk Bednarski w Stilonie Gorzów. Młody zawodnik pochodzący z Czarnego a grający wcześniej również w Akademi Piłkarskiej Szczecinek zagrał całe spotkanie i jego zespól wygrał swój mecz  z Lechią Dzierżoniów 2:1 i to na boisku rywala. Po tej kolejce Stilon zajmuje ósmą pozycję z sześcioma punktami. Równiez w III Lidze lecz w grupie drugiej występuje Świt Skolwin w którym gra Mateusz Kosacki również były gracz AP Szczecinek. W ubiegły weekend Świt przegrał na wyjeździe w Toruniu z tamtejszą Elaną 0:1. Mateusz zagrał w pierwszym składzie i został zmieniony w 75 minucie. Świt zajmuje po dwóch kolejkach dziewiątą pozycję. Trenerem zespołu jest obecnie Paweł Ozga były zawodnik Wielimia Szczecinek.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *