Nasi stranieri: Jakub Białczyk strzelił swoją pierwszą bramkę w nowym sezonie

Odsłony: 128

           W ubiegły weekend swoje kolejne mecze rozegrali nasi stranieri. Oto jak sobie radzili i wyniki ich zespołów:

Ekstraklasa

Mateusz Bartolewski pojawił się na boisku w 79 minucie kiedy to jego Zagłębie Lubin przegrywało 0:1 z Radomiakiem Radom. Niestety nie pomógł zdobyć punktów w tym meczu. Zagłębie w tabeli plasuje się na 8 miejscu z 8 punktami.

I Liga

Maciej Białczyk nie zagrał w meczu wygranym przez Chojniczankę Chojnice z Górnikiem Łęczna 2:1. Chojnice z 6 punktami zajmuje 15 miejsce. Wydostała się nad strefę spadkową.

Bartłomiej Poczobut nie pojawił się na boisku w meczu Stali  Rzeszów przeciwko Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:2. Stal z 8 punktami zajmuje 12 miejsce.

II Liga

Junior Radziński nie wystąpił w meczu Polonii Warszawa przeciwko Wiśle Puławy. Mecz zakończył się remisem bezbramkowym. Polonia zajmuje 14 miejsce z 7 punktami.

III Liga

Jowin Radziński nie wystąpił w barwach rezerw ŁKS-u Łódź przeciwko Legionovi Legionowo. Padł remis 2:2. ŁKS zajmuje w tabeli 12 miejsce z 4 punktami w Grupie I.

Miłosz Kurzydłowski zagrał przez pełne 90 minut w barwach rezerw Jagiellonii Białystok. Zespół jego wygrał 5:2 z Concordia Elbląg. Ujrzał żółty kartonik. Rezerwy Jagiellonii plasują się na 7 miejscu z 6 punktami w grupie I.

Jakub Białczyk zagrał w meczu Świtu Szczecin(Skolwin) przeciwko Stolem Gniewino. Strzelił bramkę i Świt wygrał 3:0. Świt plasuje się na 5 miejscu z 7 punktami w grupie II.

Tymon Krawiec pojawił się w barwach rezerw Chrobrego Głogów w 73 minucie w meczu przeciwko Polonii Bytom. Chrobry przegrał 0:2. Zespół ten zajmuje 18 miejsce bez zdobyczy punktowej.

zdjęcie: Facebook/ Świt Skolwin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *