A klasaAktualnościBłonie BarwiceHubertus Biały BórMechanik TurowoMKS Wrzos Borne SulinowoMłodzieżPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożnaPogoń WierzchowoWiarus Żółtnica

A Klasa: W najbliższy weekend rusza A Klasa oraz grupy młodzieżowe

Visits: 204

          W najbliższy weekend 27-28 sierpnia rozpoczynają swoje zmagania zespoły w A Klasie oraz grupach młodzieżowych. W A Klasie z naszego powiatu zagra 7 zespołów. Będą to Wiarus Żółtnica- spadkowicz z Klasy Okręgowej, Mechanik Turowo, Pogoń Wierzchowo, Pionier 95 Borne Sulinowo, Wrzos Borne Sulinowo, Błonie Barwice, Hubertus Biały Bór. Pierwsza kolejka zacznie się w sobotę 27 sierpnia. W pierwszym meczu zagrają Wspólni Różewo z Mechanikiem Turowo o godzinie 15.00 na boisku w Różewie. Oto pozostałe mecze : Wrzos Borne Sulinowo – Santos Kłębowiec godzina 18.15 również w sobotę. Trzy  spotkania rozegrane zostaną w niedzielę 28 sierpnia. Zagrają w nich: Grom Szwecja – Hubertus Biały Bór godzina 13.00, Pogoń Wierzchowo – Wiarus Żółtnica godzina 16.00 , Błonie Barwice – KS Dzikowo godzina 16.00. Ostatni mecz pomiędzy Błękitnymi Ostrowice a Sadem Chwiram został przełożony na koniec rundy jesiennej. Jak widać wszystkie nasze zespoły trafiły do jednej grupy z zespołami poprzednio grającymi w grupie wałeckiej. A Klasa został zmniejszona z 10 grup do 8 i nasz znalazły się w grupie 8.

           W najbliższą sobotę rozpoczną również swoje zmagania zespoły młodzieżowe. Oto które z nich będziemy mogli już zobaczyć w najbliższy weekend:

Akademia MKP Szczecinek juniorzy starsi będą uczestniczyć w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Pierwszy mecz zagrają w sobotę 27 sierpnia o godzinie 11.00 w Szczecinku z Gwardią Koszalin.

Akademia MKP Szczecinek juniorzy młodsi będą uczestniczyć w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. Pierwszy mecz zagrają w sobotę 27 sierpnia o godzinie 13.00 w Szczecinku z Footbal Arena Szczecin.

Akademia Piłkarska Szczecinek trampkarze młodsi rocznik 2009 będzie uczestniczyć w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych. Pierwszy mecz zagrają w niedzielę 28 sierpnia o godzinie 15.00 w Szczecinku z Błękitnymi Stargard.

MKP Szczecinek trampkarze młodsi rocznik 2009 będzie uczestniczyć w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych. Pierwszy mecz zagrają w sobotę 27 sierpnia o godzinie 11.00 w Szczecinie z Arkonią Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *