Młodzicy Gryfa w ćwierćfinale Mistrzostw Polski

       W dniach 2-3.03.2019 w Drawsku Pomorskim odbyły się Finały Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w Piłce Siatkowej Młodzika. W turnieju wzięło udział 6 zespołów z Koszalina, Kołobrzegu, Darłowa, Drawska Pom., Szczecina i Szczecinka. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy i w sobotę grały systemem każdy z każdym. Do niedzielnych finałów awansowały po dwie najlepsze drużyny gdzie również grały systemem każdy z każdym z zaliczeniem meczu z soboty. Po rozegraniu wszystkich meczy klasyfikacja końcowa wygląda następująco:
I m-ce OPP Kołobrzeg
II m-ce Błyskawica Szczecin
III m-ce MKS Gryf Szczecinek
IV m-ce UKS Bronek Koszalin
V m-ce Delfin Darłowo
VI m-ce UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie
Z Finału Wojewódzkiego trzy pierwsze zespoły awansowały do ćwierćfinału mistrzostw Polski młodzika, który odbędzie się w dniach 22-24.03.2019
MKS Gryf Szczecinek wystąpił w składzie:
Cyprian Olejarczyk –kapitan
Konrad Kawa- Libero
Marcel Kwak
Miłosz Sobolewski
Oskar Sakowski
Filip Polanowski
Gaspar Kuźma
Igor Studziński
Bartłomiej Radzymiński
Jakub Woźniak
Trener- Krzysztof Gutowski

          Statuetkę najlepszego zawodnika naszej drużyny w tym turnieju utrzymał Oskar Sakowski
Wszyscy zawodnicy zagrali bardzo dobry turniej czego dowodem jest pokonanie przeciwników, z którymi rywalizowali wcześniej w lidze, gdzie nie udało im się wtedy ich pokonać.
Obecnie drużyna przez najbliżej trzy tygodnie będzie się intensywnie przygotowywać do ćwierćfinału. Jednym z etapów przygotowań będzie Międzynarodowy Turniej w Łebie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *