Kotwica nie dała szans Błoniom Barwice

Odsłony: 179

        Na IV rundzie zakończyli przygodę piłkarze Błoni Barwice w Pucharze Polskim KOZPN 2018/19. W sobotnie południe zespół Błoni prowadzony przez Pawła Drozdowskiego podejmował na Stadionie Miejskim w Barwicach III ligową Kotwicę Kołobrzeg. Raczej było wiadomo przed pierwszym gwizdkiem że to przyjezdni będą zdecydowanymi faworytami tego meczu. Tak też potwierdziło się to w meczu w którym Kotwica ostatecznie wygrała 5-1. Honorowego gola dla naszej drużyny strzelił Wojciech Gersztyn.  Dzielnie i udanie w pierwszej połowie walczyła drużyna Błoni. Do pewnego momentu można było dostrzec dość wyrównaną grę. Dopiero w 35 minucie zawodnicy Kotwicy znaleźli drogę do bramki strzeżonej przez Mateusza Kowalczuka. Ta bramka nieco podcięła skrzydła naszej drużynie, bo po tej bramce jakość gry Błoni zdecydowanie obniżyła się. W drugiej odsłonie dominowała już tylko Kotwica która pewnie grała, wykorzystywała swoje sytuację bramkowe i zaaplikowała ostatecznie pięć bramek naszemu bramkarzowi. Barwiczan stać było na jedynego gola którego strzelił Wojciech Gersztyn.
Więc pierwszy oficjalny mecz w tym roku za nami. W najbliższą sobotę zespół Błoni zagra pierwszy mecz ligowy, na wyjeździe z Koroną Człopa.

Skład Błoni: Mateusz Kowalczuk – Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Kreft (Hubert Skwarek 77′), Mateusz Przybysz, Łukasz Mikołajczyk – Wojciech Łaniucha, Dominik Woś (Adam Kalota 65′), Wojciech Gersztyn, Łukasz Rakowski, Marek Bernaciak (Przemysław Beśka 70′) – Daniel Buszowiecki (Michał Markiewicz 75′)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *