MKP wygrywa u siebie

W ubiegłą sobotę Miejski Klub Piłkarski podejmował na obiekcie OSIR w Szczecinku Biali Sądów.  Gospodarze pokonali rywali 3:2. Do przerwy to goście jednak prowadzili 2:1. Pierwsza bramkę została strzelona przez rywali szczecineckiego zespołu w 17 minucie. Wyrównanie dał Mateusz Górny lecz ponownie goście wyszli na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy. Na drugą część meczu gospodarze wyszli bardziej skoncentrowani. Już szybko po wznowieniu gry bramkę wyrównującą strzelił Patryk Kozioł a w 48 minucie na prowadzenie po strzale Macieja Góry wyszli gospodarze. Do końca meczu nie padał już żadna bramka. Kolejne trzy punkty zostały przypisane MKP. Po tym meczu MKP plasuje się na 4 miejscu z 60 punktami.

Skład zespołu MKP z meczu z Biali Sądów: Sochalski –  Jurjewicz, Jaworek, Madej, Barański, Janczak , Góra, Kozioł (70′ Jureczko ), Tovmasyan (70′ A. Bednarski), Okuszko (82′ Noga), Górny