MKP deklasuje rywala

Odsłony: 239

MKP Szczecinek – Sparta Węgorzyno 10:0 (4:0)

Bramki: Daniel Szymański -2,Aleksy Kizielewicz -2, , Paweł Bednarski-2, Marcin Kaszczyc -2, Adam Jabłoński, Łukasz Jurjewicz

MKP: 1. Mateusz Sochalski – 20. Jakub Drzewiecki, 13. Piotr Kusiak, 4. Krzysztof Hrymowicz, 15. Łukasz Jurjewicz, 14. Maciej Góra (75' 6. Mariusz Bedliński), 8. Paweł Bednarski (65' 97. Kamil Schab), 17. Marcin Kaszczyc, 99. Adam Jabłoński (70' 77. Kamil Juśkiewicz), 7. Aleksy Kizielewicz, 10. Daniel Szymański. 

 W niedzielne popołudnie MKP Szczecinek podejmował Spartę Węgorzyno. Goście walczą o czwartoligowy byt. Zespół gospodarzy w pierwszych minutach grał bardzo powolnie i początek spotkania nie zapowiadał aż tylu strzelonych bramek. Pierwszy gol wpadł w 28 minucie po strzale Kizielewicza. Otrzymał dobre podanie od Hrymowicza. W 34 minucie swoją bramkę strzela Szymański asystował Kaszczyc. Gospodarze osiągneli dużą przewagę w posiadaniu piłki i do przerwy jeszcze zdołali strzelić dwie bramki. W 42 minucie Bednarski wykorzystuje dobre podanie Jabłońskiego a w 45 ten sam zawodnik strzela na 4:0 po zagraniu Kaszczyca. Na II połowę zespoły wychodzą w nie zmienionych składach. Swoje obstrzeliwanie a co najważniejsze skuteczne bramki gości MKP zaczął  w 55 minucie. Bramkę na 5:0 strzelił Kaszczyc po dograniu piłki z rzutu rożnego przez Bednarskiego. Na 6:0 bramka padła w 57 minucie a strzelcem był Jabłoński. Siódma bramka pada raptem kilka sekund później po strzale Jurjewicza. W 60 minucie gospodarze strzelają kolejną ósmą bramkę w tym meczu. A  swoją drugą bramkę w tym meczu strzela Kaszczyc. W 64 minucie również dublet ustrzela Szymański, który podwyższa na 9:0. Kibice z niecierpliwością czekali na wynik dwucyfrowy i się doczekali w 71 minucie. Na 10:0 strzelił Kizielewicz. Rywal w tym meczu był zdecydowanie słabszy. Nie mógł stworzyć dogodnej sytuacji bramkowej. Wynik ten jest najwyższą wygraną w historii szczecineckiegio klubu.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *