Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej PARTNER CUP w Barwicach

Odsłony: 178

W niedzielę 6 grudnia 2015 roku hala Zespołu Szkół w Barwicach tętniła życiem, a to za sprawą Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego PARTNER CUP. Udział w nim wzięło 10 drużyn z rocznika 2006. Grano w dwóch grupach po 5 zespołów systemem każdy z każdym, następnie walczono o miejsca: pierwsze i drugie z obu grup o miejsca 1-4, drugie i trzecie o miejsca 5-8 i piąte o 9-10. Poziom był bardzo wyrównany i nie było wysokich wyników poza wpadką gospodarzy – Błoni Barwice I, która w walce o miejsce III uległa Drawie Drawsko Pomorskie 6:0. Warto dodać, że drużyny te miały okazję grać wcześniej w grupie. Wtedy to zawodnicy Błoni wyszli zwycięsko, wygrywając 2:1.
Klasyfikacja końcowa:
1. MUKS Orzeł 2010 Wałcz
2. Orlik Złocieniec
3. Drawa Drawsko Pomorskie
4. Błonie Barwice
5. AP Mielno
6. JFA Przechlewo
7. AP Reissa Szczecinek
8. AP Szczecinek
9. Błonie Barwice II
10. Pionier 95 Borne Sulinowo

Nagrody indywidualne dla wyróżnionych zawodników z poszczególnych drużyn ufundował Krzysztof Filowiat, a otrzymali je: Dawid Zmuda – Trzebiatowski (Pionier 95 Borne Sulinowo, Karol Drabiszczak ( Błonie Barwice II), Jakub Bogusz ( AP Szczecinek), Kacper Rutkiewicz (AP Reissa Sz-k), Kamil Sielski (JFA Przechlewo), Aleksander Gałka ( AP Mielno), Adam Dymus ( Błonie Barwice I), Krzysztof Karpiński (Drawa Drawsko Pom.), Michał Barsul ( Orlik Złocieniec), Gabryś Pańczyk ( Orzeł 2010 Wałcz)
Statuetki i nagrody indywidualne – torbę sportową, plecak oraz piłkę otrzymali:
– najlepszy bramkarz Michał Janikowski ( JFA Przechlewo)
– najlepszy zawodnik Gabryś Pańczyk (Orzeł 2010 Wałcz)
– najlepszy strzelec Adam Śliwka ( Drawa Drawsko Pomorskie) – wyłoniony po serii dodatkowych rzutów karanych, w których pokonał swojego kolegę z drużyny Patryka Jaworka. Obaj w turnieju zdobyli po 6 bramek.
Trenerzy otrzymali kubki z nowym logo turnieju wykonanym przez grafika Arkadiusza Szymanka, a każdy zawodnik Mikołaja.
Całość sędziował Bartosz Fiedurek, opiekę medyczną sprawowała grupa ratownicza TADMED: Natalia oraz Marcin, wolontariusze z Zespołu Szkół w Barwicach: Kamila, Kamila, Martyna oraz Oliwia, obsługa tablicy Kacper

Specjalne podziękowania dla sponsorów: Urzędu Miejskiego w Barwicach, p. Renaty Trembowelskiej – koordynatorowi ds Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii, sklepu Filo z Barwic, Sklepu internetowego http://regionalne-wedkarstwo.pl/sklep/, p. Markowi Kozłowskiemu oraz dla wspaniałych rodziców zawodników naszego klubu za pyszne ciasta i pomoc w organizacji. Dziękujemy !!!
Turniej przygotowali i poprowadzili: Grzegorz Tomaszewicz oraz Mariusz Dziwirski
Organizatorzy: klub sportowy Błonie Barwice
Współorganizatorzy: Urząd Miejski w Barwicach oraz Stowarzyszenie Kulturalno – Sportowe „ Partner”
Zapraszamy na kolejne turnieje z cyklu PARTNER CUP. Więcej informacji na: http://www.blonie.barwice.pl/partner-cup-2016.html
Foto: Konrad Guzik
Tekst: Grzegorz Tomaszewicz
p19p18p17p16p15p14p13p12p11p10p9p8p6p5p3p2p4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *