LWJ: Akademia nie zerwała Kotwicy

Odsłony: 95


                             Kotwica Kołobrzeg – AP Szczecinek 2:0 (1:0)

AP: Sochalski- Czapla (65. Budnicki), Wojtkiewicz, Nowicki, Frankowski, Jabłoński, Barański (60. Górka), Paszkowski, Kierzkowski, Spyrka, Flis (55. Drzewiński).

Sędziowie: Leśniewski, Kujawa, Pazdecki.

Niestety, niezbyt wesołe święta będą mieli juniorzy AP Szczecinek, którzy w czwartek 24 marca ulegli w Kołobrzegu tamtejszej Kotwicy. Był to rozegrany awansem mecz z ostatniej kolejki tego sezonu.- Wbrew wynikowi był to równy i zacięty pojedynek dwóch równorzędnych drużyn- podał portalowi trener AP Krzysztof Siemaszko.- Stworzyliśmy sobie kilka fajnych sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Pierwszego gola straciliśmy w 54 minucie z rzutu karnego, podyktowanego za faul naszego bramkarza. Drugi gol dla gospodarzy padł w 78 minucie po sporym zamieszaniu oraz po błędach i niefrasobliwości naszych linii obronnych. Mimo utraty tych goli do samego końca staraliśmy się poprawić wynik, ale nie udało się. Zabrakło nam trochę szczęścia i umiejętności. Choć przegraliśmy, to praktycznie w niczym (może poza skutecznością) nie ustępowaliśmy rywalom i graliśmy z nimi jak równy z równym. Teraz trzeba wyciągnąć wnioski z błędów jakie popełniliśmy i postarać się je wyeliminować- dokończył trener.

Mimo porażki AP nadal na drugim miejscu w tabeli z dorobkiem 31 punktów, ale zmniejszyła się jej przewaga nad Kotwicą i wynosi teraz 4 punkty. Kolejny mecz szczecineccy juniorzy zagrają w niedzielę 3 kwietnia w Szczecinie ze Stalą. (ZetPe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *