AktualnościInnePozostałe

Łochowicz zagrał z sukcesami w Bydgoszczy

Visits: 81

            W dniach 26 – 28 stycznia 2019 r. odbył się Halowy Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów (zawodnicy w wieku do lat 16) o Puchar Prezydenta Białegostoku z kalendarzu Polskiego Związku Tenisowego. Zawodnik Szczecineckiego Towarzystwa Tenisowego Gabriel Łosiewicz rozegrał tam sześć pojedynków: cztery mecze w grze pojedyńczej, pokonując w pierwszej rundzie Patryka Pałyszko z Centralnego Klubu Tenisowego Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji de Arte Athletica 7:6 4:6 i 17:15, w ćwierćfinale Jakuba Strzeleckiego z Centralnego Klubu Tenisowego Grodzisk Mazowiecki przy Fundacji de Arte Athletica 7:5 i 6:2, w półfinale Dawida Kaszubowskiego z Sopot Tenis Klub 6:3 i 6:2, a w meczu finałowym wygrał z Lechem Gontarem z Miejskiego Klubu Tenisowego w Łodzi 6:2 i 6:2.
W grze podwójnej Gabriel wraz z Jakubem Strzeleckim pokonali w półfinale parę Łukasz Brzozowski i Wiktor Kosowski z UKS Return Łomża 3:6, 6:1 i 10:3. W finale zaś nieznacznie przegrali z Patrykiem Pałyszko i Jakubem Tomczyk (UKT Radość Warszawa) wynikiem 6:7 i 4:6, zajmując ostatecznie II miejsce.
Mecze były pełne widowiskowych zagrań – skrótów, asów serwisowych, niesamowitych długich wymian i zwrotów akcji, dostarczyły ogromu wrażeń i emocji zarówno zawodnikom jak i publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *