KRONO SKRZAT CUP – pięciolatki na boisku!

Odsłony: 152

W piątek 23 września o 12:00 na murawie Stadionu Miejskiego im. Kazimierza Czesława Lisa będą miały okazję zaprezentować się przedszkolaki, które wezmą udział w kolejnej edycji turnieju KRONO SKRZAT CUP, organizowanego tradycyjnie przez Akademię Piłkarską. Do udziału w zabawie zaproszone zostały wszystkie szczecineckie przedszkola. Dodatkowo swoją drużynę wystawi także główny sponsor turnieju – Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

Podobnie jak w ubiegłym roku młodzi piłkarze i piłkarki zagrają na czterech boiskach przygotowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Każda drużyna liczyć będzie dziesięcioro zawodników. Uczestnicy nagrodzeni zostaną pucharami, medalami i innymi upominkami ufundowanymi przez sponsora oraz Urząd Miejski i Starostwo Powiatowe.

Głównym celem rozgrywek jest propagowanie zdrowego trybu życia, integracja dzieci, krzewienie kultury fizycznej i sportu poprzez grę w piłkę nożną oraz umożliwienie im udziału w atrakcyjnej formie czynnego wypoczynku. W związku z tym oficjalna klasyfikacja nie będzie prowadzona, bo w tym turnieju absolutnie nie chodzi o wynik sportowy, a o dobrą zabawę!

Przypominamy, że od początku września Akademia prowadzi treningi w grupie naborowej dla dzieci urodzonych w roczniku 2011. Chętnych zapraszamy we wtorki i czwartki o 16:00 na zajęcia odbywające się głównej płycie Stadionu Miejskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *