KO: Orzeł lepszy od Zawiszy, Wiarus z punktem

Odsłony: 445

Orzeł Łubowo – Zawisza Grzmiąca 1:0(0:0)

Bramka : Nowak

Orzeł:  Szymek- Taczko, Goljasz, Czubik, Gajewski(68’ Drzewiński), Szwałek, Bakiewicz, Przymeński( 31’ Nowak),  Przysiwek, Ochocki(89’ M.Krzysztofiak), Grusiecki(85’ Jakubowski)

Zawisza: Jabłoński – Fijałkowski, Batagowski, Ziętara, Kozłowski, Wieczorek, Śliwka, Szyjkowski(65’ Kreft), Kowalczuk(46’ Sękulski), Dziuk, Catewicz

Sędziowie: Stateczny, P.Jabłoński, Kac. Kowalski

Już w 3 minucie Orzeł mógł objąć prowadzenie. Strzał Szwałka z rzutu wolnego trafił w słupek. W 6 minucie Kowalczuk z Zawiszy  wykonuje rzut wolny i po strzale piłka minimalnie omija słupek. Zawisza groźnie kontrowała. W 12 min. Catewicz dogrywa do Dziuka a ten strzela obok słupka. Kilka chwil później ponownie goście mięli dogodną sytuację. Ponownie nie celnie Dziuk tym razem po zagraniu Wieczorka. Orzeł w 28 minucie wykonywał rzut wolny jednak sytuacja zakończyła się wybiciem piłki na rzut rożny. W 38 minucie Szwałek trafia piłką w poprzeczkę. W końcowych minutach gospodarze stwarzają  jeszcze jedną sytuację jednak po strzale Grusieckiego piłka mija bramkę gości. Do przerwy 0:0.  II Po przerwie w 65 min. dobrą sytuację marnuje Ochocki, bramkarz gości broni. Kilka minut później gospodarze strzelają ponownie minimalnie obok bramki (Szwałek), W 71 minucie Strzał Grusieckiego broni bramkarz gości wybijając na róg. Zawisza próbuje kontrować i 75 minucie Kreft strzela niecelnie. W 76 minucie Orzeł zdobywa bramkę . Dobre dogranie Drzewińskiego w poprzek bramki i Nowak strzela z najbliższej odległości do pustej bramki. Do końca meczu Orzeł kontrolował sytuację. Wygrał 1:0.

Pionier 95 Borne Sulinowo – Sad Chwiram 3:4 (2:2)

Bramki:  Zapotoczny, Pater, sam.

Pionier 95: Góra- Chmura(29’ Kaczmarek), Pasterczak, M. Barański, Szczygieł, Oleszkiewicz, Zaborowski(20’ Rupik), Zapotoczny( 35’ Pruchnicki), P. Barański, Pater(76’ K. Henkiel), Pacho

Sędziowie:  Mir. Gniffke, D. Mazur, Skowron

Już w pierwszych dziesięciu minutach gospodarze prowadzili 2:0. Bramkę strzelił Zapotoczny a drugą zawodnik gości samobójczą. Niestety szybko trener gospodarzy musiał zrobić wymuszone zmiany. Kontuzje niestety pokrzyżowały dalszą grę. Do przerwy goście zdołali jeszcze wyrównać. W 47 minucie Pionier95 uzyskuje prowadzenie. Bramkę strzela Pater.  3:2 dla Bornego. W 58 gospodarze (Pacho) oddają groźny strzał i broni bramkarz gości. W 72 minucie niestety goście wyrównują po strzale w długi róg  i jest 3:3. Kilka minut później bramkarz gospodarzy broni groźny strzał gości. Sędzia do regulaminowego czasu doliczył 3 minuty. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem. Jednak prawą stroną gospodarzy poszła kontra. Dogranie zawodnika gości w poprzek bramki i strzałem głową z najbliższej odległości Chwiram strzela zwycięską bramkę. Sad wygrywa w Bornem 4:3.

Sokół Suliszewo – Wiarus Żółtnica 3:3 ( 2:1)

Bramki: Aleksandrzak- 2, Bengsz

Wiarus:  Bojar- Aleksandrzak, Droszcz(70’ Drewnowski), Pawelec, J. Pietras, M. Rychter, K. Rychter, Staciwa, Stępień, Świrski(72’ Bengsz), Paw. Wasilewski

Sędziowie:  Piwowarczyk, Białek, Pyda

Gra do końca Wiarus wywalczył jeden punkt na boisku w Suliszewie. W 85 minucie jeszcze goście przegrywali 1:3. W pięć ostatnich minut za sprawą Bengsza i Aleksandrzaka zespół z Żółtnicy zdołał wyrównać. Brawa za determinację i walkę do końca.

Hubertus Biały Bór w tej kolejce miał regulaminową pauzę. Pozostałe wyniki: Jedność Tuczno – Grom Szwecja 0:10, Mirstal Mirosławiec – Calisia Kalisz Pom.  1:0, Redłovia Redło – Drzewiarz Świerczyna 2:3. W tabeli Orzeł jest na trzeciej pozycji, Zawisza na piątej- obie drużyny z 6 punktami. Wiarus z 4 punktami zajmuje ósmą lokatę, Hubertus z trzema punktami jedenastą pozycję a tabelę zmyka z zerowym kontem Pionier 95 Borne Sulinowo.Zdjęcia z meczów: Orzeł – Zawisza, Pionier 95 – Sad. (RaGla)

IMG_1667[1]IMG_1668[1]IMG_1669[1]IMG_1670[1]IMG_1671[1]IMG_1672[1]IMG_1673[1]

IMG_1662[1]IMG_1663[1]IMG_1664[1]IMG_1665[1]IMG_1666[1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *