KO: Derby powiatu na remis, Hubertus ponownie liderem

Odsłony: 440

Wiarus Żółtnica – Zawisza Grzmiąca 0:0

Wiarus: Bojar- Brzozowski, Aleksandrzak,Pawelec, Pietras, Prelewicz( 72′ Patryk Wasilewski),M. Rychter, K. Rychter, Staciwa,Stępień, Paweł Wasilewski

Zawisza: Jabłoński- B. Barcewicz, Batagowski, Fijałkowski, Catewicz, K. Jedliński(75′ Sękulski), Kozłowski, Redner, Śliwka, Stołowski, Szyjkowski(60′ Margol)

Sędziowie: Latos, Marynka, Marzec

W meczu derbowym Powiatu Szczecineckiego wynik nie został rozstrzygnięty. Remis uzyskany przez oba zespoły raczej nie krzywdzi nikogo.Goście w mocno okrojonym składzie z trudnego terenu wywieźli jeden punkt.

Mirstal Mirosławiec – Orzeł Łubowo 1:1 (1:1)

Bramka dla Orła : Grusiecki

Orzeł: Szymek- Bakiewicz, Czubik, Drzewiński(55′ Kozak), Gajewski, Grusiecki, Korczyński, M. Krzysztofiak(60′ Pawlak), Nowak, Szwałek, Taczko

Sędziowie: Basiejko P, Napieraj, Wiedro A.

Zespól Orła już w 2 minucie stracił bramkę. Niefortunnie do swojej bramki strzelił Taczko.  Udało się jeszcze do przerwy wyrównać za sprawą Grusieckiego. Remis zadawalał gości więc nie forsowali tempa gry. Orzeł z trudnego terenu wywiózł cenny punkt.

Redłovia Redło – Pionier 95 Borne Sulinowo 5:2 (3:2)

Bramki dla Pioniera 95:  Oleszkiewicz, Markiewicz

Pionier 95: Cywiński- M. Barański, Filipiak, Gajewski, Kaczmarek, Kwiatkowski, Markiewicz, Michalak,Oleszkiewicz, Pacho, Zaborowski

Sędziowie: Rozmus Robert , Basiejko Edward , Barwiński Fabian

Tylko gołą jedenastka wybrali się zawodnicy Pioniera 95 do Redła. Niestety nie udało się przywieźć choć jednego punktu. Do 39 minuty był remis 2:2 jednak strata trzeciej bramki do przerwy podłamała zespół. W II połowie strata kolejnych dwóch bramek i Borne wraca do domu bez punktów. Rywale zdobywają  pierwsze punkty w lidze a Pionier 95 nadal z zerowym kontem punktowym.

Hubertus Biały Bór – Jedność Tuczno 7:1 (6:1)

Bramki: Kowal- 4, Brzóskiewicz-2, Madej

Hubertus: Oleniak- B. Borowicz, Czajkowski, Greczyło, Wiktorczyk, J. Kasperowicz, Kopiszka, Madej(55′ Śmieszko), Brzóskiewicz(70′ Szcześniak), Szwajczewski(75′ Onyszczuk), Kowal(80′ Kwiecień)

Sędziowie: M. Gniffke, P. Gniffke, Misiarz

Rewelacyjne pierwsze 25 minut w wykonaniu Hubertusa. Co akcja to bramka. Już w 3 minucie Brzóskiewicz strzela na 1:0 po błędzie obrońców gości. W 6 minucie Szwajczewski strzela koło słupka. W 10 minucie Brzóskiewicz nie strzela w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. Dwie Minuty później Szwajczewski świetnie dogrywa do Kowala i robi się  2:0. W 16 minucie asysta Kopiszki i strzela na 3:0 Madej. Minute później Brzóskiewicz dogrywa do Kowala i 4:0 dla gospodarzy. Ponownie Kowal strzela w 19 minucie i asystuje Brzóskiewicz. Na 6:0 strzela Brzóskiewicz w 23 minucie. I od tej pory gra zespołu gospodarzy się zacięła. Strata bramki w 27 minucie po błędzie bramkarza oraz obrońców gospodarzy.Jeszcze w 32 minucie Jakub Kasperowicz strzela na bramkę jednak piłka odbija się od słupka. W 38 minucie po strzale Kowala piłka la duje na poprzeczce. W II połowie dalej inicjatywa należy do gospodarzy , lecz bramki nie padają. M.in. Madej strzela koło słupka, Bramka na 7:1 wpada w 70 minucie. Strzelcem był ponownie Kowal. W 73 minucie Borowicz ładnie strzela i piłka odbija się od poprzeczki. Gospodarze wygrali 7:1 i awansowali ponownie na fotel lidera.

Pozostałe wyniki KO Południe: Calisia Kalisz Pomorski – Sad Chwiram 3:1, Sokół Suliszewo – Grom Szwecja 4:2. W tabeli liderem jest Hubertus z 20 punktami. Wiarus plasuje się na piątym miejscu z 18 punktami, Zawisza z 15 punktami jest na szóstej pozycji, Orzeł z 14 na siódmym miejscu a Pionier 95 z zerowym dorobkiem punktowym na ostatnim trzynastym miejscu.

Zdjęcia z meczu Hubertus – Jedność w wykonaniu: Gosi Andrasz i Kamili Jażdżewskiejhubrtus-jednosc16

hubertus-jednosc2hubertus-jednosc3hubertus-jednosc4hubertus-jednosc6jpghubrtus-jednosc5hubrtus-jednosc7hubrtus-jednosc8hubrtus-jednosc9hubrtus-jednosc10hubrtus-jednosc11hubrtus-jednosc12hubrtus-jednosc13hubrtus-jednosc14hubrtus-jednosc15

 

 

hubrtus-jednosc17hubrtus-jednosc18hubertus-jednosc19hubertus-jednosc20

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *