AktualnościPiłka nożna

KKO/A i B klasa/PP: Środowe granie

Visits: 114

W najbliższą środę( 11 listopada) rozegrane zostaną kolejne mecze w Koszalińskiej Klasie Okręgowej, A klasie, Pucharze Polski oraz zaległy mecz B klasy.
W derbach powiatu szczecineckiego w KKO na boisku w Barwicach spotkają się tamtejsze Błonie z Hubertusem Biały Bór. Cichym faworytem z pewnością są gospodarze. Goście na wyjazdach zdobyli tylko 3 punkty pokonując najsłabszy zespół tej ligi Wybrzeże Biesiekierz. – Na pewno nie zagra Igor Walczak (kartki) – powiedział portalowi Bogusław Jabłoński dyrektor sportowy Błoni- Po za tym Gersztyn i Noga narzekali na urazy. Dzisiaj mamy trening więc będziemy wiedzieć więcej. Z pewnością walczyć będziemy o kolejne punkty. Gramy u siebie więc mam nadzieję, że zmażemy plamę z ostatniego meczu.- dodał dyrektor.- U nas na pewno nie zagra Kopiszka, który się wyeliminował przez kartki – powiedział portalowi Józef Walawko działacz Hubertusa – Będziemy walczyć o jak najlepszy wynik. Mamy małe problemy ze składem, jednak z pewnością zagramy ambitnie o jak najlepszy wynik. Czekamy do końca rundy, aby zimą uzupełnić przede wszystkim skład- dodał Józef Walawko.
W A klasie grupa I zespół Pogoni Wierzchowo przełożył swoje spotkanie z Płomieniem Jeżyczki na wiosnę. Sokół Spore rozegra swój mecz w Trzcinnie i podejmować będzie Basztę Sławno. Po dobrych ostatnich występach zawodników ze Sporego kibice liczą na kolejne punkty.
W grupie III A klasy zespół Błękitnych Gonne Małe ma regulaminową pauzę. Mechanik Turowo podejmował będzie na boisku w Żółtnicy, Znicz Dzikowo. Jest to zespół środka tabeli więc z pewnością faworytem jest zespół z Turowa. Smak Pomorski Wilcze Laski wyjeżdża do Nakielna i tam zagra z tamtejszym Bytyniem. Zespół gospodarzy wyprzedza drużynę z Wilczych Lasek tylko 3 punktami. Mecze A klasy rozpoczną się o 14.00.
W środę kolejną już piątą rundę Pucharu Polski KOZPN rozegra szczecinecki MKP. Rywal z ligi okręgowej Sad Chwiram . Mecz rozegrany zostanie na boisku w Chwiramie. Rozpoczęcie meczu godzina 13.00. – Pojedziemy w najmocniejszym składzie- powiedział portalowi trener MKP Zbigniew Węglowski- Popróbujemy różnych ustawień. Może co nie którzy zagrają więcej. Nie lekceważymy przeciwnika.- dodał trener.
W B klasie zostanie rozegrane zaległe spotkanie, w którym KS Gwda Wielka podejmować będzie Polonię Stepień. Rozpoczęcie meczu 14.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *