Już jutro “Akademia Cup 2005”

Odsłony: 51


Rozgrywki ligowe powoli dobiegają końca, ale nie znaczy to, że kończą się piłkarskie emocje. W najbliższą sobotę od godz. 10.00 na boisku bocznym Stadionu Miejskiego Szczecinku,  rywalizować będą zawodnicy z rocznika 2005, w bardzo silnie obsadzonym turnieju „Akademia Cup 2005”. Do Szczecinka przyjadą między innymi: Pogoń Szczecin, Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk, Bałtyk Koszalin, SP Orzeł 2010 Wałcz, Drawa Drawsko Pomorskie i inni, w sumie dwanaście drużyn podzielonych na trzy grupy. Sportową rywalizację zaplanowano na około sześć godzin. Wszyscy uczestnicy zagrają siedem spotkań, każde składające się z dwóch części i trwające 16 minut. Akademia wystawi dwie drużyny prowadzone przez Michała Ponichterę i Bartosza Gersztyna.

Dzień później okazję do świętowania Dnia Dziecka będą mieli pięcio- i sześcioletni podopieczni Mateusza Malczyka i Krystiana Podgórskiego z grupy naborowej Akademii, którzy na głównej płycie boiska, w samo południe rozpoczną gry i zabawy z zaproszonymi drużynami ze Szczecinka i Bobolic.

Ostatni turniej organizowany przez Akademię Piłkarską w trwającym sezonie odbędzie się 25 czerwca. Będzie na co popatrzeć, bo zagrają juniorzy młodsi Akademii wraz z zespołem zaprzyjaźnionego miasta partnerskiego TSG Neustrelitz (Niemcy), a także Pogoni Szczecin, Chojniczanki, Błękitnych Stargard i Gwardii Koszalin. Zapraszamy już teraz.

(Informacja – AP Szczecinek).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *