AktualnościIV ligaPiłka nożna

IV Liga: Remis MKP w Dygowie

Visits: 29

W ubiegłą sobotę 13 kwietnia MKP Szczecinek zagrał 24 kolejkę zmagań w IV Lidze. Był podejmowany przez Perłę-URB Dygowo. Zespół gospodarzy przed tym meczem plasował się na 6 miejscu z 35 punktami. MKP był na 12 miejscu z 27 punktami. W rundzie jesiennej padł remis 1:1. Jak się okazało również i teraz mecz zakończył się remisem i oba zespoły do swojego dorobku dopisały po jednym punkcie.  Do przerwy zespół gospodarzy prowadził 2:1. Już do 12 minuty Perła strzeliła 2 bramki. W 25 minucie bramkę kontaktową strzelił Mateusz Górny. Na druga połowę oba zespoły wyszły w nie zmienionych składach. Goście dążyli do wyrównania i udało się to w 88 minucie meczu. Ponownie strzelcem był Mateusz Górny. Punkt zdobyty na trudnym terenie z pewnością cieszy zawodników ale i również kibiców MKP. Jest to 3 remis w ostatnich trzech meczach ligowych. MKP po 24 kolejkach jest na 11 miejscu z 27 punktami.

Perła-URB Dygowo – MKP Szczecinek 2:2 (2:1)

Bramki dla MKP: Mateusz Górny-2

Skład MKP: Licharev – Bagniewski, Barański(77′ Węglowski), Rojas, Górny, Jurjewicz, Martuszewski, Masłowswki, Mrówczyński(60′ Darul), Prabucki(60′ Góra), Wójtów