IRAS zwycięzcą Partner Cup rocznika 2003

W niedzielę hala Zespołu Szkół w Barwicach tętniła życiem za sprawą drużyn z rocznika 2003. Tradycyjnie 10 zespołów podzielono na dwie grupy, gdzie grano systemem każdy z każdym, 1 x 10 minut. Turniej był bardzo wyrównany, choć widać było lekko dominację drużyn, które spotkały się w wielkim finale. Po eliminacjach piąte drużyny walczyły o miejsca 9-10, trzecie i czwarte o miejsca 5-8 i pierwsze dwa zespoły z obu grup walczyły w półfinale a następnie zwycięzcy w finale. Tak jak w grupach najlepsze okazały się drużyny Iras Czaplinek i AP Reissa Szczecinek, tak finał był również dla nich. Ostatecznie wygrał zespół z Czaplinka pokonując AP Reissa 3:0. O miejsce trzecie walczyła drużyna Błonie Barwice I i AP Sokół Pyrzyce. Gospodarze nie byli gościnni i pokonali Sokoła po bardzo wyrównanym meczu 1:0.
Klasyfikacja końcowa:

1. UKS Iras Czaplinek
2. AP Reissa Szczecinek
3. Błonie Barwice I
4. AP Sokół Pyrzyce
5. AP Technik Świdwin
6. Pionier 95 Borne Sulinowo
7. AP Szczecinek
8. Błonie Barwice II
9. Chojniczanka 2004 Chojnice
10. Orzeł 2010 Wałcz
Zwycięskie drużyny dostały z rąk prezesa klubu Błonie Barwice Grzegorza Tomaszewicza puchary oraz słodkie upominki. Wręczone zostały również nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem z 8 bramkami na koncie okazał się zawodnik Irasa Czaplinek- Dawid Bałdyga. Trenerzy wybrali również najlepszego zawodnika. Wyróżnienie to powędrowało do zawodnika AP Reissa Szczecinek- Macieja Białczyka, oraz bramkarza, którym został Jakub Tomaszewicz z drużyny Błonie Barwice I. Wszyscy dostali pamiątkowe statuetki oraz nagrody: plecaki i piłkę.
Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji Joannie Błaszczyk oraz Annie Wus, a także sponsorom, którymi byli: Urząd Miejski w Barwicach, Sklep Filo, portal wędkarski http://regionalne-wedkarstwo.pl/, pizzeria Marco z Barwic oraz Biuro Rachunkowe “Pełny Portfel”

Dziękujemy opiece medycznej TADMED: Natalii Ryś oraz Marcinowi Kolczyńskiemu, sędziemu Bartoszwi Fiedurkowi, spikerowi Krystianowi Czaplickiemu oraz odpowiedzialnemu za tabele oraz tablicę Kacprowi Tomaszewiczowi.
Organizatorzy: MGLKS Błonie Barwice oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Partner z Barwic.

(Wiadomość i zdjęcia- Grzegorz Tomaszewicz)

28252010751

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *