AktualnościHubertus Biały BórOrzeł ŁubowoPionier 95 Borne SulinowoPiłka nożnaWiarus ŻółtnicaZawisza Grzmiąca

Hubertus i Wiarus dalej na czele

Visits: 1048

Dalej mało wiadomo kto awansuje do Koszalińskiej Klasy Okręgowej z Klasy Okręgowej Południe. Obecnie trzy zespoły mają po 44 punkty . Hubertus, Mirstal oraz Wiarus wygrały swoje spotkania i prowadzą w lidze. Tylko wyniki meczów pomiędzy zainteresowanymi drużynami wysówa Hubertusa na czoło tabeli a Wiarus zajmuje druga pozycję. Oto zestaw wyników wraz ze składami i strzelcami bramek.

Zawisza Grzmiąca – Wiarus Żółtnica 0:2 (0:1)

Bramki dla Wiarusa: Jarosław Droszcz-2

Zawisza: Jabłoński- P. Barcewicz, Batagowski (79' Redner), Catewicz, Chołuj, K. Jedliński(79' Szyjkowski), Kowalczuk, Kozłowski(80' Sękulski), Śliwka(75' Rumiński), Wieczorek, Ziętara

Wiarus: Bojar- Aleksandrzak, Adamowicz(66' Bengsz), Pawelec,Droszcz(85' Świrski),J. Pietras, M. Rychter, K. Rychter,Staciwa, Patryk Wasilewski, Paweł Wasilewski

Sędziowie:

Zawisza w dużym kryzysie. Od cztrech meczów nie zdobyli ani punktu jak i ani jednej bramki. Wiarus za to dalej liczy się w walce o awans do KKO. Po kontuzji doznanej w drugiej kolejce rundy wiosennej do gry w zespole gości powrócił Jarosław Adamowicz.

Orzeł Łubowo – Mirstal Mirosławiec 0:8(0:6)

Orzeł: Szymek- Bakiewicz, Boderek, Dygas(46' J. Gajewski),Grusiecki, Kierzkowski,Ochocki, Pawlak, Przymeński,Szwałek, Taczko

Sędziowie:

Dość dużej porażki doznali zawodnicy z Łubowa. Już do przerwy przegrywali aż 0:6. W ostatnich sześciu meczach Orzeł ugrał tylko jeden punkt i stracił aż 23 bramki strzelając tylko 7.

Pionier 95 Borne Sulinowo – Redłovia Redło 0:5(0:2)

Pionier 95: Michalak – Filipiak, K. Henkiel(57' Gałka), M. Henkiel, Hołubek, Jakubowski(46' Pawłowski), Kuźniarski, Olkowski,P.Pacho(75' Kaczmarek),Szatkowski, Zaborowski

Sędziowie:

Po tej porażce Pionier 95 choć zostały dla niego dwa mecze zostanie na miejscu ostatnim. Choć matematycznie sa szanse wyprzedzenia Jedności Tuczno to jednak porażka z zespołem z dolnej części tabeli pokazuje w którym miejscu jest zespół Pioniera 95.

Jedność Tuczno – Hubertus Biały Bór 1:6(0:3)

Bramki dla Hubertusa: Guzowski-3, Brzóskiewicz, D. Borowicz, Grudziński

Hubertus: Korkut- Czajkowski(55' Orlik), Rosik, Pogorzelski( 72' Kwiecień), Boczek, D. Borowicz, Kopiszka, Grudziński(60' Szcześniak), Szwajczewski, Guzowski, Brzóskiewicz( 75' Onyszczuk)

Sędziowie: Świerszcz, R. Hajdasz, Majorczak

Kolejne dobre spotkanie rozegrali zawodnicy Hubertusa. Tym razem pokonali na wyjeździe najsłabszy zespół wiosny Jedność Tuczno. Już od początku spotkania było widać przewagę przyjezdnych. Bramki zdobyte przez gości potwierdzały tylko przewagę. Nadmienić należy, iz pierwszy raz w tym sezonie zagrał Robert Orlik a Patryk Grudziński zdobył swoja pierwszą bramkę w zespole Hubertusa i zagrał pierwszy raz w pierwszym składzie. Hubertus dalej lideruje i liczy się w walce o awans.

Pozostałe wyniki: Sad Chwiram – Calisia Kalisz Pomorski 3:1,Grom Szwecja – Sokół Suliszewo. W tabeli Hubertus jest pierwszy, Wiarus drugi i mają po 44 punkty.Zawisza jest siódma z 31 punktami,Orzeł na dziewiątej pozycji z 28 punktami, Pionier 95 tylko 4 punkty i ostatnie trzynaste miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *