Gwda wygrywa . Lider na remis

W B klasie wygrana Gwdy z liderem oraz remis Lidera Sępolno Wielkie
Drzewiarz Krosino – KS Gwda Wielka 0:3 (0:1)
Bramki dla Gwdy :Dobrowolski – 2 , Kowalik
KS Gwda Wielka: Przybyłko- Bagiński, Ślosko, Glanc, Husejko, Makowski, Boderek, Fijołek, Popowicz, Kowalik (70. Pluta), Dobrowolski (50.Marusiak A.)
Drzewiarz: Adasiak Paw.- Adasiak Pi., Szczerba, Krupa, Pałgan, Zaniuk, Waśkowski, Adasiak M.(63.Adasiak Ł.), Pieczara, Szczerba, Paszkiel (60.Podkówka).
Sędziowie: Kamiński, Kasprzak.

W niedzielne popołudnie na boisku w Krosinie spotkały się dwa zespoły, które będą walczyć o awans do samego końca. Pierwsze minuty nie wskazywały, że zobaczymy tyle emocji. W 17 min. zawodnik gospodarzy Marcin Adasiak strzelił z 17 metrów, ale obronił Przybyłko. Z kolei w 24 min. Dobrowolski w zamieszaniu podbramkowym i wybiciu bramkarza Drzewiarza, trafił na 1:0. Krosino próbuje strzelić bramkę wyrównującą, jednak na posterunku są obrońcy, albo bramkarz z Gwdy. W 50 minucie dobra akcja Gwdy zakończona strzałem na bramkę gospodarzy. Bramkarz odbił piłkę, ale Dobrowolski strzelił do pustej bramki i 2:0 dla Gwdy. W 60 min. błąd Bagińskiego i sytuacji sam na sam nie wykorzystał zawodnik z Krosina. Ponownie dobra interwencja Przybyłki. Z drugiej strony dobrą sytuację ma Kowalik. Niestety przestrzelił. W 67 min. Piotr Kowalik już się nie pomylił i podwyższył na 3:0. Zagrywał do niego Adam Marusiak. W 80 minucie Podkówka próbował zaskoczyć Przybyłkę, ale ponownie zwycięsko wyszedł z opresji bramkarz zespołu gości. Należy nadmienić, że od 74 minuty zespół gospodarzy gra w 10. Po dwóch żółtych kartkach boisko opuścił Szczerba. Mecz walki, szczególnie w 2 połowie.Goście ponownie dobrze zagrali w defensywie. Widać z czasem też większe zgranie zespołu. Krosino grało ambitnie, ale gra tylko na Krzyśka Pieczarę nie przyniosła efektu.
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo – Lider Sępolno Wielkie 2:2
Gole dla Lidera:Damian Szczypczyński – 2
Lider: Mężykowski- Bagiński(75.Kwiecie), Boczek, Czarnecki, Jeżak, Oleniak, Roman, Rudnik, Szałkiewicz, Szczypczyński, Zawadziński.
Sędzia : Kozłowski T.

Wicelider tabeli Błękitni Ostre Bardo zremisowało z Liderem Sępolno Wielkie. Dzięki takiemu wynikowi tabela B klasy mocno się spłaszczyła. Zespół Lidera mógł wygrać ten mecz . Bramkę dającą remis gospodarze strzelili już w doliczonym czasie meczu.
Polonia Stepień pauzowała.
Pierwsze miejsce w tabeli z 10 punktami zajmuje Drzewiarz Krosino, drugie miejsce Błękitni- Grodzisko 8 pkt., trzecie miejsce KS Gwda Wielka 7 pkt, czwarte miejsce Polonia Stepień 2 pkt, piąte miejsce Lider 2 pkt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *