KS Gwda oraz Lider zwyciężają

Odsłony: 383

KS Gwda Wielka – Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4:1 (2:1)
Gole dla KS Gwda: Kowalik-2, Ślosko, Makowski
KS Gwda Wielka: Przybyłko, Ślosko, Bagiński(85.Gruszecki),Husejko, Sokołowski, Makowski, Kowalik, Fijołek, Popowicz (50.Majchrzak, 72.Glanc), Kozikowski (65.Marusiak A.), Dobrowolski (51.Boderek).
Sędziowie: Rak, Szumert Kac., Szumert Kam.

W niedzielne, deszczowe popołudnie zespół KS Gwda Wielka podejmował na swoim boisku Błękitnych – Grodzisko Ostre Bardo. Było wiadomo , że zwycięzca tego meczu zasiądzie na fotelu lidera, gdyż w tej kolejce pauzował lider tabeli Drzewiarz Krosino. Mecz zaczął się od ataków zespołu gospodarzy. Swoją optyczną przewagę Gwda udokumentowała w 21 minucie, kiedy Piotr Kowalik z 18 metrów ładnie uderzył i bramkarz gości wyjmował piłkę z siatki. Po dwóch minutach zrobiło się 2:0 dla gospodarzy za sprawą Pawła Makowskiego, który kopnął futbolówkę w stronę bramki, a ona wpadła za kołnierz biernie przyglądającego się bramkarza gości. Zespół z Gwdy za szybko uwierzył  w swoje zwycięstwo i w 35 minucie po błędzie obrońców stracił bramkę. Zrobiło się 2:1. Taki wynik utrzymywał się do przerwy. W drugiej połowie mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. Swoją przewagę udokumentowali w 76 min. za sprawą Rafała Śloski po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego oraz w 78 minucie po strzale Piotra Kowalika. Wynik 4:1 dla KS Gwda Wielka odzwierciedla sytuację boiskową. Przynajmniej przez tydzień Gwda jest liderem tabeli z jednym meczem zaległym.
Lider Sępolno Wielkie – Polonia Stepień 3:1 (3:1)
Bramki dla Lidera: Wojciechowski 2, Jeżak.
Gol dla Polonii: Rózański
Lider: Mężykowski- Boczek,Brodowski, Jeżak, Kancelarczyk, Kwiecień, Oleniak, Rudnik, Szałkiewicz, Wojciechowski,Zawadziński.
Polonia: Szałkiewicz- Badziński, Geda, Grzelka(46.Kanasiuk),Kwaśny, Matuszewski,Mucha, Pawliczuk, Pleskaczewski, Różański,Wolak
Sędzia: Gocałek

Zespół Lidera Sępolno Wielkie w derbach gminy Biały Bór podejmował Polonię Stepień. Mecz toczył się pod nasze dyktando- powiedział portalowi jeden z zawodników Lidera- Już do przerwy ustaliliśmy wynik. W drugiej połowie mieliśmy swoje sytuacje, lecz raziliśmy nieskutecznością- dodał nam na koniec.
Pauzował w tej kolejce Drzewiarz Krosino.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *