AktualnościPiłka nożna

Granie naszych stranieri. Bramka Kwiatkowskiego

Visits: 127

W ubiegły weekend rozegrane zostały mecze sparingowe w których uczestniczyli wychowankowie bądź zawodnicy związani z naszymi zespołami. Oto jak im poszło:

Mateusz Bartolewski(Zagłębie Lubin) nie zagrał przeciwko Arda Kyrdżali – czwartej drużynie bułgarskiej ekstraklasy. Zagłębie wygrało 3:1

Bartłomiej Poczobut (Widzew Łódź) zagrał przeciwko Polonii Warszawa i łodzianie wygrali 2:1. Bartek przebywał na boisku do 78 minuty. W barwach Polonii zagrał Junior Radziński. Przebywał na boisku od 46 minuty. Poczobut wystąpił dzień wcześniej w meczu przeciwko Warcie Poznań. Grał całą drugą połowę. Widzew przegrał 1:3.

Jowin Radziński( ŁKS Łódź) wyjechał z zespołem na obóz do Turcji. Tam ŁKS zagra trzy sparingi. Pierwszy 28 stycznia z FK Radnicki Nisz(Serbia). Następnymi rywalami będą FK Indjija(Serbia) oraz ukraiński FK Ołeksandrija.

Jarosław Fojut (Stal Rzeszów) zagrał w meczu przeciwko Radomiakowi Radom. Zespół Fojuta przegrał 1:3 a on grał przez całe spotkanie.

Mateusz Kwiatkowski( Świt Nowy Dwór Mazowiecki) zagrał w meczu przeciwko Wigrom Suwałki. Mateusz strzelił bramkę i padł remis 2:2. Przebywał na boisku do końca pierwszej połowy.