Gminna mini piłka nożna

Odsłony: 57


 

We wtorek 12 kwietnia, na boisku Orlik 2012 przy Szkole Podstawowej w Wierzchowie, rozegrano Mistrzostwa Gminy Szczecinek w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z Gwdy Wielkiej, Parsęcka, Sporego, Turowa, Wierzchowa i Żółtnicy. Fazę wstępną rozegrano w dwóch grupach eliminacyjnych, systemem każdy z każdym. Po krótkiej przerwie rozpoczęła się część finałowa. Mecze stały na niezłym poziomie, żaden z meczów nie zakończył się wynikiem remisowym.

Wyniki finałów:

o 5 miejsce SP Parsęcko – SP Spore 4 : 0

o 3 miejsce SP Wierzchowo – SP Gwda Wielka 4 : 1

o 1 miejsce SP Żółtnica – SP Turowo 1 : 0

Ostateczna kolejność:

 

  1. SP Żółtnica
  2. SP Turowo
  3. SP Wierzchowo
  4. SP Gwda Wielka
  5. SP Parsęcko
  6. SP Spore

Szkoła Podstawowa w Żółtnicy wywalczyła prawo udziału w Mistrzostwach Powiatu Szczecinek w mini piłce nożnej. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Konrad Bryszewski, a najlepszym bramkarzem uznano Jakuba Tkaczuka obaj SP Żółtnica. Zawody sędziował Mirosław Kowalczyk. Obsługę medyczną zapewniła Ochotnicza Grupa Ratownicza TADMED.

(Tekst  i autor zdjęć – Jacek Słowiński).

Uwaga!!!

W związku z problemami na serwerze informujemy, że, aby otworzyć zdjęcie w większym formacie, należy kliknąć na wybraną fotografię, a po jej wybraniu kliknąć na nią jeszcze raz. Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *