Dobry występ młodych szczecineckich tenisistów

Odsłony: 69

W dniach 09-10.09.2017 na kortach Centrum Tenisowego Aqua – Tur w Szczecinku odbył się wojewódzki turniej klasyfikacyjny młodziczek i młodzików. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z Bydgoszczy, Goleniowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Koszalina, Poznania, Wałcza, Szczecina oraz Szczecinka. Zawody dostarczyły wiele emocji szczególnie mecz finałowy gry podwójnej chłopców gdzie wymiany trwały po 7 minut.

Wśród dziewcząt:

W grze pojedynczej w meczu finałowym Katarzyna Frątczak BAT Bydgoszcz pokonała 6;1, 6;2 Adę Chyl SzTT Szczecinek. Trzecie miejsce zajęły Julia Wartecka Olimpia Poznań i Zuzanna Sędzik Goleniów. W grze podwójnej w meczu finałowym Katarzyna Frontczak i Julia Wartecka pokonały 6;1, 6;1 Zuzannę Sędzik i Adę Chyl.

Wśród chłopców:

W grze pojedynczej w meczu finałowym Gabryś Łosiewicz SzTT Szczecinek pokonał 7;6, (10;8 ), 6;4 Mateusza Trojanowskiego Piątki Wałcz. Trzecie miejsce zajęli Jakub Gogulski Olimpia Poznań i Eryk Borkowski UKT Tenis Pro Koszalin. W grze podwójnej w meczu finałowym para Eryk Borkowski i Mateusz Trojanowski pokonała 7;6 (7;4), 5;7, 10;4, Jakuba Gogulskiego i Gabrysia Łosiewicza.


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *