Dobre starty na początek sezonu zimowego Gabriela Łosiewicza

                 W dniach 19 – 21 listopada br. Gabriel Łosiewicz, brał udział w tenisowym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Juniorów „Powiat Poznański 2022” w Puszczykowie. Zawodnik ze Szczecinka, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku, trenujący na co dzień na kortach Aqua-Tur sp. z o.o. w Szczecinku pod okiem trenera Justina Clarke´a, dobrze rozpoczął sezon zimowy na kortach twardych.

             Gabriel w parze z Szymonem Małeckim (z KS Promień Opalenica), po emocjonującej walce I rundy z parą Marcel Bajołek/Jakub Huldbój (7:5 i 6:3) oraz w kolejnym meczu z parą Kamil Kołodziejczyk/ Olaf Wiśniewski (3:6 i 7:6(4) i 11:9) znaleźli się w finale. Dopiero tu ulegli parze Filip Bojko/Marcin Andrzejczak (6:4 i 6:3) zajmując ostatecznie II miejsce w grze deblowej.

           W rywalizacji singlowej Gabriel dotarł do ćwierćfinału, wygrywając po drodze mecz z Piotrem Przybylskim z Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego LEO Trąbki Małe (6:2, 6:2), a następnie pokonując Jana Koniecznego ze Stowarzyszenia REDECO SiR Wrocław (6:2 i 6:0), by ulec w następnej fazie Marcinowi Andrzejczakowi z KS Klub Tenisowy Szczawno Zdrój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *