AktualnościBłonie BarwicePiłka nożna

Błonie wygrały sparing hokejowym wynikiem

Visits: 211

         Aż 17 bramek padło w sobotnim meczu towarzyskim Błoni z Mechanikiem Bobolice. W meczu rozgrywanym w Złocieńcu zespół Błoni pokonał Boboliczan wynikiem 10-7. Zawodnicy Błoni w tym meczu byli lepszą drużyną, stąd też większa ilość strzelonych goli oraz sytuacji podbramkowych. Należy jednak dodać iż w drużynie Mechanika na bramce występował pożyczony przez nasz zespół Maciej Nowacki a więc nominalny junior naszego klubu grający w poprzedniej rundzie w juniorach i z jednym trzy minutowym występem w drużynie seniorskiej. Obecnie Maciek jest przesunięty przez trenera na bramkarza numer dwa w pierwszym zespole. Trener Paweł Drozdowski po meczu zadowolony był z gry w ofensywie i stwarzanych sytuacjach, a trochę mniej w grze obronnej całego zespołu i to jest z pewnością aspekt który muszą poprawić Barwiczanie.
       Bramki w sparingu z Mechanikiem strzelali : Wojciech Gersztyn 4, Łukasz Mikołajczyk 2, Łukasz Zbroszczyk 2, Dominik Woś oraz zawodnik testowany. Asysty zaliczyli z kolei : Dominik Woś 4, zawodnik testowany 3, Łukasz Zbroszczyk, Wojciech Gersztyn i Łukasz Mikołajczyk. 

Skład Błoni Barwice: Mateusz Kowalczuk – Łukasz Zbroszczyk, Mariusz Dziwirski, Mariusz Kreft, Maciej Kondratowicz – zawodnik testowany, Łukasz Drab, Dominik Woś, Bartosz Krzyżanowski – Wojciech Gersztyn, Łukasz Mikołajczyk
Grali ponadto : Marcin Pieczara, Patryk Olczyk

wiadomość: http://bloniebarwice.vgh.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *