AktualnościBłonie Barwice

Błonie w ostatnim meczu rundy tylko z punktem

Visits: 225

W sobotnie popołudnie 19 listopada Błonie Barwice w swoim ostatnim meczu pierwszej rundy sezonu 2016/2017 podejmowały Wiekowiankę Wiekowo. Zespół gości wyprzedzał w tabeli gospodarzy tylko jednym punktem. Więc barwiczanie przy wygranej przeskoczyliby gości w tabeli i opuściliby strefę spadkową.

Pierwsza część spotkania nie obfitowała w wiele sytuacji podbramkowych. Gra toczyła się bardziej na połowie Błoni. Goście nie stwarzali jednak jakichś klarownych sytuacji. Gospodarze z kolei próbowali umiejętnie się bronić oraz próbowali kontratakować. Próby te zostały zrealizowane w 46 minucie. Kilka dobrych podań pomiędzy zawodnikami gospodarzy zakończył strzałem Wojciech Gersztyn i barwiczanie strzelają na 1:0 w ostatniej minucie pierwszej połowy. Po rozpoczęciu II połowy goście w 49 minucie wykonują rzut rożny. Zagranie na pierwszy słupek tam zawodnik gości oddaje strzał, który broni Kowalczuk jednak bezpańską piłkę uderza z około 13 metra zawodnik gości i futbolówka wpada do siatki. 1:1. W 63 minucie Telążka dostał piłkę od jednego ze swoich kolegów , ogrywa dwóch zawodników gości i strzela pod rękoma bramkarza na 2:1 dla Błoni. W 68 minucie Telążka ponownie mógł strzelić bramkę. Dostał świetne podanie od Gersztyna i próbował lobować wychodzącego bramkarza . Bramkarz gości dobrą interwencja uratował swój zespół od straty kolejnej bramki. W 75 minucie ponownie zawodnicy gospodarzy mogli strzelić bramkę. Strzał Gersztyna odbija się od jednego z obrońców Wiekowianki i piłka wychodzi za pole  bramkowe. Minute później strzał Krefta broni bramkarz z Wiekowa. W 85 minucie ponownie Wiekowianka wykonuje rzut rożny. Zagranie na pierwszy słupek , błąd obrońców Błoni i z najbliższej odległości goście strzelają bramkę wyrównującą. Zawodnicy Błoni próbują jeszcze strzelić bramkę na wagę zwycięstwa jednak groźny strzał Gersztyna broni bramkarz gości. Wynik remisowy raczej nie krzywdzi żadnego zespołu. Błonie jednak straciły kolejne punkty i na zakończenie rundy zajmują miejsce w strefie spadkowej.

Błonie Barwice – Wiekowianka Wiekowo 2:2(1:0)

Bramki dla Błoni: Gersztyn, Telążka

Błonie: Kowalczuk- Kondratowicz, Kreft, Pieczara, Telążka, Giżycki, Dziwirski, Stępień, Gersztyn, Łobul(75′ Krzyżanowski), Olczyk(79′ Adamiak)

Sędziowie: F.Filus, J. Popławski, K. Kowalski

img_2285img_2284img_2283img_2282img_2280img_2279img_2277img_2274img_2272img_2271img_2281

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *