Aktualności

Barwice grają w FIFA 2016

Visits: 136

Tuż przed świętami w Ośrodku Kultury i Turystyki w Barwicach odbyło się losowanie grup turnieju FIFA 16. Wcześniej otwarcia dokonali Zastępca Burmistrza Barwic Piotr Sadura oraz prezes klubu Błonie Barwice Grzegorz Tomaszewicz. Po losowaniu oczywiście pierwsze gry towarzyskie.
W tym roku do turnieju zgłosiło się blisko 70 zawodników. Walczyć będą w dwóch kategoriach wiekowych: 2003 i młodsi w kategorii młodszej oraz 2002 i starsi w kategorii starszej. Jest to propozycja OKiT Barwice oraz klubu Błonie na długie zimowe wieczory. Zawodnicy grać będą we wtorki i czwartki od godziny 18-tej, w grupach 4 i 5 osobowych. Do dalszych gier przejdzie najlepsza dwójka z grupy. Dodatkowo w tym roku gra odbywać się będzie również na świetlicach wiejskich w Polnym, Starym Chwalimiu, Gonnym Małym i Białowąsie.
Na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Barwicach oraz klub sportowy Błonie Barwice, a także nagrody specjalne ufundowane przez Zastępcę Burmistrza Piotra Sadurę.
Na naszej stronie internetowej zrobiliśmy specjalną zakładkę, w której będzie można już niebawem sprawdzać wyniki i terminy. Zapraszamy na: http://blonie.barwice.pl/fifa-16.html
info i zdjęcia Grzegorz Tomaszewicz
fifa5fifa4fifa2fifa1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *