10 000 PUNKTÓW W KSO !!!

Po blisko rocznej zabawie w Klubach Sportowych Orange jako drugi klub spośród 100 uczestników z całej Polski Błonie Barwice przekroczyły pułap 10 000 punktów.
Sam awans do programu był dla nas wielkim zaszczytem. W pierwszym naborze swoich sił próbowało ponad 2200 klubów, nie tylko piłkarskich. Z tego wymogi formalne przeszło prawie 700 a wybrano początkowo tylko 50. W ramach Klubów Sportowych Orange otrzymalismy sprzęt sportowy – pakiet podstawowy oraz pakiet dodatkowy dedykowany dla konkretnej dyscypliny sportowej, ale to nie koniec. Cały czas można zdobywać punkty, które zamieniamy na dodatkowy sprzęt sportowy. Punkty otrzymujemy za dodawanie aktualności z tego co dzieje się w klubie oraz wokół niego, za materiały dodawane do bazy wiedzy i udział w różnego rodzaju wyzwaniach. Jest to moim zdaniem strzał w dziesiątkę. Często trenerzy przychodzą i mówią, że potrzebny jest sprzęt sportowy. Nic prostrzego. Wystarczy na bieżąco zdawać relacje z pracy ze swoją grupą, szukać ciekawych materiałów szkoleniowych, a także tworzyć swoje autorskie oraz brać czynny udział w grywalizacji. Na koniec wystarczy wejść na platformę KSO i wybrać to, co jest potrzebne.
Dodatkowym atutem KSO jest cały czas nowa porcja dostarczanych pomysłów i kolejne wyzwania. Dzięki nim m.in już niebawem Barwice odwiedzi legenda polskiej piłki nożnej – Jerzy Dudek. Klub otrzymał również za swoje zaangażowanie piłki, ortaliony dla zawodników, torby, worki na w-f, smycze.
Cieszymy się również, że są kluby, które swoim profesjonalnym podejściem mobilizują nas do jeszcze większej pracy. Jako pierwszy magiczne 10 000 punktów zdobył Gladiator Przemyśl, któremu serdecznie gratulujemy. My mijamy tą granicę jako drudzy. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Cieszymy się, bo zdobyte punkty świadczą również o wielkim zaangażowaniu bardzo wielu osób. Jeśli tworzymy drużynę, możemy spełniać marzenia i sięgać po najwyższe cele. Jestem przekonany, że będzie tak do końca.
Serdecznie dziękuję, że jesteście z nami

Prezes MGLKS Blonie Barwice
Grzegorz Tomaszewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *