AktualnościB klasaPiłka nożna

B klasa w liczbach.

Visits: 270

Swoje zmagania w I rundzie sezonu 2015/2016 zakończyli zawodnicy B klasy grupy II. Spróbujemy podsumować te rozgrywki w liczbach.
Zdobytych bramek w I rundzie – 72 ( 9 za walkowery, 2 samobójcze)
Najwięcej strzelonych bramek – KS Gwda Wielka 24
Najmniej straconych bramek– Drzewiarz Krosino 9
Najwięcej żółtych kartek – Drzewiarz Krosino 9
Najwięcej czerwonych kartek(bezpośrednie) – Polonia Stepień 2
Najlepszy strzelec I rundy – Rafał Ślosko(KS Gwda Wielka) – 6
Najwięcej zawodników zagrało w KS Gwda Wielka – 22
Najmniej zawodników zagrało w Drzewiarzu Krosino – 18
Walkowery 3: Lider – Błękitni-Grodzisko 0:3(brak gospodarzy), Błękitni-Grodzisko – Drzewiarz 0:3( na boisku 1:1), Drzewiarz-Polonia 3:0(na boisku 1:0)
Czas gry (minuty) zawodników w poszczególnych zespołach( w nawiasie liczba strzelonych bramek):
Drzewiarz Krosino : Paweł Adasiak 540,Piotr Adasiak 540, Piotr Szczerba 540(1),Mariusz Zaniuk 540, Daniel Waśkowski 527,Krzysztof Pieczara 525(3),Marcin Adasiak 507,Seweryn Pałgan 450,Piotr Podkówka 304,
Zenon Szczerba 270,Kamil Krupa 270(1), Tomasz Wiśniewski 225, Piotr Paszkiel 190, Łukasz Adasiak 163, Paweł Kasztelan 120(3), Piotr Karczewski 105, Piotr Świątalski 90, Bartosz Skubel 18.
Żółte kartki:Pałgan- 3, Adasiak Pio. – 2, Szczerba P., Waśkowski, Szczerba Z.
Czerwone karki: Podkówka, Szczerba

Lider Sępolno Wielkie: Ireneusz Jeżak 630(1), Mariusz Zawadziński 630(1), Mateusz Mężykowski 540, Michał Szałkiewicz 540(2), Mateusz Oleniak 540(1), Dominik Rudnik 485, Paweł Czarnecki 450, Mariusz Boczek 450, Przemysław Roman 427, Robert Kwiecień 393, Tomasz Kancelarczyk 360(2),Damian Szczypczyński 270(2),Marek Bagiński 255, Mariusz Brodowski 240(1), Rafał Nikiel 180, Przemysław Wojciechowski 180(1), Dawid Ruzga 90, Tomasz Rulewicz 90, Adrian Bochenek 90.
Żółte kartki: Boczek, Jeżak, Oleniak – 2

Polonia Stepień: Maciej Szałkiewicz 630, Mariusz Mucha 630(2), Mateusz Pawliczuk 630, Zenon Geda 523, Łukasz Różański 495, Mariusz Matuszewski 478, Bartosz Wolak 450(1), Leszek Kwaśny 450, Tomasz Różański 360(2), Kamil Grzelka 315, Mariusz Wolak 315(1), Krzysztof Pleskaczewski 270(3),Sebastian Badziński 270, Artur Kancelarczyk 197(1), Krzysztof Kowalski 197, Mateusz Różański 180, Władysław Kanasiuk 180, Adam Baryłowicz 115, Wojciech Pleskaczewski 65.
Żółte kartki: Grzelka, Pawliczuk – 2, Różański Ł.,Mucha
Czerwone kartki: Różański Ł., Baryłowicz

KS Gwda Wielka: Konrad Przybyłko 720,Paweł Makowski 720(2), Rafał Ślosko 720(6), Arkadiusz Glanc 648, Rafał Bagiński 621, Marcin Fijołek 501, Krzysztof Boderek 494,Marcin Dobrowolski 445(5), Hubert Husejko 417, Grzegorz Sokołowski 356(1)Filip Popowicz 342, Piotr Kowalik 328(5), Paweł Kozikowski 305(2), Marcin Marusiak 260, Adam Marusiak 252(1),Paweł Marusiak 210, Mariusz Gruszecki 188, Tomasz Prorok 137(2), Dariusz Dembiński 117, Piotr Jończyk 97, Radosław Pluta 35, Michał Majchrzak 22
Żółte kartki: Bagiński-2, Fijołek, Makowski
Na zdjęciu najlepszy strzelec I rundy Rafał Ślosko( KS Gwda Wielka)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *