AP Szczecinek druga w PARTNER CUP rocznika 2006

Odsłony: 601

W sobotę 3 grudnia w hali Zespołu Szkół w Barwicach rozegrana została kolejna edycja turnieju PARTNER CUP. Udział wzięło 8 drużyn z rocznika 2006: AP Mielno, AP Szczecinek, Czwórka Wałcz, Zjednoczeni Kaczory, Gwardia Koszalin I, Gwardia Koszalin II, Gryf Dobrowo i Błonie Barwice. Grano w dwóch grupach każdy z każdym i aby dać możliwość ambitnej walki do samego końca dwie najlepsze drużyny awansowały do Ligi Mistrzów, natomiast zespoły, które zajęły miejsca 3 i 4 walczyły o zwycięstwo w Lidze Europejskiej. Dało to możliwość gry ze sobą zespołom o podobnych umiejętnościach. Dodatkowo emocji dostarczyły finały w obu ligach, gdzie zawodnicy wychodzili przy hymnach, a następnie zostali przedstawiani przez spikera.

W finale Ligi Mistrzów zmierzyły się drużyny Czwórki Wałcz oraz AP Szczecinek. W finale Ligi Europejskiej zespoły Gwardia Koszalin II i Błonie Barwice. Oba mecze były bardzo zacięte i wyrównane jak na finał przystało. Strzelono tylko po jednej bramce w meczu dając zwycięstwo Czwórce Wałcz i Gwardii Koszalin II.

Liga Mistrzów:
1. Czwórka Wałcz
2. AP Szczecinek
3. Zjednoczeni Kaczory
4. AP Mielno
Liga Europejska
1. Gwardia Koszalin II
2. Błonie Barwice
3. Gryf Dobrowo
4. Gwardia Koszalin I

Wręczono nagrody indywidualne:
– najlepszy strzelec – Szymon Pietrzak Zjednoczeni Kaczory
– najlepszy zawodnik – Bartosz Rorbach Czwórka Wałcz
– najlepszy bramkarz – Jan Górka Gwardia Koszalin I

Trenerzy otrzymali upominki od firmy BK Turismo – organizatora obozów sportowych i turystycznych w słonecznej Hiszpanii.

Serdeczne podziękowania dla rodziców zawodników Błoni Barwice za pomoc w organizacji turnieju, a także słodki poczęstunek, sędziego Adama Raka, Renacie Trembowelskiej, OGR TADMED ze Szczecinka, działającej przy ZS Barwice, spikerowi Krystianowi Czaplickiemu i obsługującemu tablicę Karolowi Grygiel.

Nagrody ufundowali: Urząd Marszałkowski w Szczecinie, Urząd Miejski w Barwicach, Sklep z art. Biurowymi, sportowymi i wędkarskimi FILO z Barwic oraz BK Turismo.

Turniej wsparli: Pizzeria Marco z Barwic, Andrzej i Ryszard Chojnaccy, Sklepik szkolny Joanny Błaszczyk

Organizatorem turnieju byli:

Klub sportowy Błonie Barwice oraz Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe Partner z Barwic

Wiadomość i zdjęcia Grzegorz Tomaszewicz

partner2006-7partner2006-6partner2006-5partner2006-4partner2006-3partner2006-2partner2006-1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *