A Klasa: Zwycięstwo Pionier 95 Borne Sulinowo na inaugurację rundy rewanżowej

W niedzielę 14 marca Pionier 95 Borne Sulinowo rozegrał pierwszy mecz ligowy rundy rewanżowej w ramach rozgrywek A Klasy grupa 10. Byli podejmowani przez przedostatni  przed tym meczem zespół w tabeli Grom Giżyno. Goście prowadzenie uzyskali w 20  minucie po strzale Mateusza Pawłowskiego. Gospodarze szybko doprowadzili do remisu gdyż już w 27 minucie padła bramka wyrównująca . Do przerwy 1:1. W drugiej połowie padło zdecydowanie więcej bramek. Grom strzelił bramkę w 56 minucie i wyszedł na prowadzenie. W 82 minucie było 3:1 dla gospodarzy. Raczej mało kto się spodziewał co wydarzy się dalej. Kontaktową bramkę goście strzelają w 84 minucie. Strzelcem bramki Jakub Łacny. Sędzia doliczył czas gry i w 92 minucie ponownie Mateusz Pawłowski doprowadza do remisu. Goście zaatakowali mocniej i w 94 minucie Jakub Łacny strzela zwycięską bramkę dla Pionier 95. Goście wyczekiwali na końcowy gwizdek i się doczekali.  Wywieźli trzy punkty. Dodać należy iż Pionier 95 zagrał gołą jedenastką co związane jest z ostatnimi zmianami na mapie sportowej gminy Borne Sulinowo.

Grom Giżyno – Pionier 95 Borne Sulinowo 3:4 (1:1)

Bramki: Mateusz Pawłowski-2, Jakub Łacny-2

Skład Pionier 95: Szóstak- Drab, Gajewski, Wodzyński, Kłoss, Hołubek, Łacny, Pawłowski, Polewczyk, Sobol, Kuzio

W tabeli Pionier 95 awansował na trzecią pozycję. Do tej pory zdobył 31 punktów. Gro spadł na ostatnia czternastą pozycję.