Aktualności

A klasa – Tylko Wilcze Laski u siebie. B klasa na start

Visits: 109

W nadchodzącą niedzielę (6 września), w A klasie tylko Smak Pomorski Wilcze Laski rozegra mecz ligowy na swoim boisku. Podejmować będzie drużynę Wspólnych Różewo. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00. Po dwóch porażkach( zweryfikowano mecz z Sokołem Suliszewo na walkower 0:3 ) zespół gospodarzy będzie walczył o pierwsze punkty.
Mechanik Turowo wyjeżdża do Strączna na mecz z tamtejszym Legionem. Zespół ze Strączna do tej pory zdobył 3 punkty i zajmuje VIII miejsce w tabeli. Mechanik jest liderem. Mecz godzina 13.00.
TakżeBłękitni Gonne Małe rozegrają mecz na wyjeździe. Jadą do Sokoła Suliszewo. Błękitni jak i Sokół posiadają na stanie po 6 punktów . Obydwie drużyny uzyskały 3 punkty walkowerami za brak młodzieżowców w zespołach rywali. Suliszewo z Wilcze Laskami, a Gonne z Nakielnem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.00
Pogoń po porażce u siebie z Warszkowem wyjeżdża do lidera po 2 kolejkach Arkadii II Malechowo. Jak mówi prezes klubu Krzysztof Świdziński- Powinniśmy wreszcie pojechać w optymalnym składzie. Nic o przeciwniku nie wiemy . Arkadia II wygrała pierwsze dwa mecze, ale to nie oznacza, że jedziemy tam tylko rozegrać mecz. Powalczymy i punkty powinniśmy zdobyć – dodał portalowi prezes. Zawodnicy na boisko wyjdą o godzinie 12.00
Sokół Spore rozegra swoje spotkanie ligowe w Warszkowie z tamtejszym Olympic Mieszko. Gospodarze, beniaminek rozgrywek, zdobyli dotychczas 6 punktów wygrywając dwa mecze. M.in. pokonali Pogoń Wierzchowo w meczu wyjazdowym. Rozpoczęcie spotkania godzina 12.00.
Swoją pierwszą kolejkę rozegrają zespoły B klasy. Nowy klub na mapie naszego powiatu KS Gwda Wielka podejmował będzie Drzewiarza Krosino. -Pierwszy mecz ligowy w wykonaniu zespołu gospodarzy z pewnością jest dużą niewiadomą – powiedział portalowi sekretarz klubu Rafał Ślosko. – Rozpoczynamy nową kartę sportową i jesteśmy dobrej myśli przed meczem. Atmosfera w zespole jest dobra. Powalczymy z pewnością o całą pulę – dodał Rafał Ślosko.Rozpoczęcie spotkania godzina 16.00 .
Lider Sępolno Wielkie podejmować będzie Błękitnych-Grodzisko Ostre Bardo. Rozpoczęcie tego meczu również o godzinie 16.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *