A Klasa: Niespodzianka in minus Hubertusa, derby powiatu na remis, Pogoń nie dała się liderowi, Pionier 95 i Gwda Wielka z wygranymi

W ubiegłą niedzielę 13 czerwca swoje mecze ligowe rozegrała A Klasa. Z naszych zespołów tylko Hubertus Biały Bór doznał porażki. Niespodziewanie przegrał w Rąbinie z tamtejszym Wichrem 0:1. Oto wyniki naszych zespołów:

Pionier 95 Borne Sulinowo – Grom Szwecja 5:0 (2:0)

Pionier 95: Michał Polewczyk-2, Przemysław Gajewski, Tomasz Wodzyński, Eryk Hołubek

Pionier 95: Szóstak – Drab, Gajewski, Wodzyński, Zjawiony(55′ Romanowicz), E. Hołubek, Petrowicz(65′ Nagibor), Polewczyk(80′ Kłoss), Pawłowski, Sobol, Kuzio

Trwa dobra passa Pioniera 95 Borne Sulinowo. Kolejna wygrana i kolejny mecz z dużą ilością strzelonych bramek przez zawodników Pioniera 95. W całym sezonie przekroczyli już 100 goli a w sumie maja ich 107. Dalej zespół plasuje się na 4 pozycji. Zdobył 53 punkty.

Wicher Rąbino – Hubertus Biały Bór 1:0 (1:0)

Hubertus: Czutro – Pogorzelski(46′ Brzóskiewicz), Karniewicz, Apanowicz, Czajkowski, Warda(80′ Szwemiński), Śliwicki, Raczyński, Mesek, Kasperowicz, Jabłoński

Już w 18 minucie gospodarze strzelili bramkę, która jak się okazało była jedyną w tym meczu i dała niespodziewane zwycięstwo gospodarzom. Goście z pewnością należeli do faworytów tego meczu. Niestety mimo wielu ataków ze strony zawodników Hubertusa nie zdołali oni choćby wyrównać stan meczu.

Sokół Spore – Błękitni Gonne Małe 4:4 (2:0)

Bramki: Sokół: Andrzej Łochowicz-2, Mateusz Różański, Maciej Szałkiewicz, Błękitni: Arkadiusz Steffen-2, Łukasz Wesołowski, bramka samobójcza

Sokół: Szałkiewicz – M. Różański(70′ Milke), Łochowicz(60′ Chołota), T. Dorc, Leniec, Kałaczński, D. Dorc, Łobudziński, Bujnowski, Mucha, Szymański

Błękitni: Lewicki, Krzyżanowski, ŁabulPolewski, Pruciak(60′ Chłopecki), Steffen, Urbaniak, Wesołowski, Koswla(75′ Gattner), Telążka, Zbroszczyk.

Dobry mecz mogli zobaczyć w Trzcinnie kibice obu zespołów. A przede wszystkim zobaczyli dużo goli oraz emocje były do końca meczu. Bramka wyrównująca dla gospodarzy padła w 93 minucie meczu i to z rzutu karnego.

Pogoń Wierzchowo – Grot Bonin 3:3 (0:2)

Bramki: Amadeusz Ornowski-2, Piotr Polanowski

Pogoń: Wedda – Walczak, Musiejuk, Polanowski, Kakao, Jabłoński, Hłek, Boderek(60′ Sypko), Flisek, Guła, Ornowski

Aż 6 goli padło na boisku w Wierzchowie. Tamtejsza Pogoń nie dała się liderowi rozgrywek Grotowi Bonin. Goście przyjeżdżając do Wierzchowa byli już pewni awansu.  Mecz obfitował w wiele akcji bramkowych. Gospodarze strzelili bramkę wyrównującą w doliczonym czasie gry. Była 93 minuta meczu.

KS Gwda Wielka – Gryf Dobrowo 5:2 (4:1)

Bramki: Piotr Hołownia-2, Marcin Fijołek,Radosław Hinc, samobójcza

KS: Kinic – Czarnecki, Kamiński, Czub(60′ makowski), Sulej(70′ Rybiński), Mycyk(15′ Cabaj)