AktualnościBłękitni Gonne MałeKlub Sportowy Gwda WielkaMechanik TurowoPiłka nożnaPogoń WierzchowoSmak Pomorski Wilcze LaskiSokół Spore

A Klasa: Mechanik Turowo na czele bez straty punktów

Visits: 523

Mechanik Turowo – Grot Bonin 4:3 (1:2)

Bramki dla Mechanika: Śpiewakowski, sam., Paw. Bugaj, Bieguński

Mechanik: Czwar-  Serafin (90’ Litwin ) , Pabian , W.  Bugaj ,M. Bąk (46’ Małecki ) , Ludwiczak , P. Bugaj , Grochala( 62’ Mieszała ) , Góra , Zdybel ( 46’ Bieguński ) , Śpiewakowski

Sędziowie: Stępiński, Ogórek, Napieraj

Nasza drużyna rozpoczęła mecz wyśmienicie bo już w 5 min. po podaniu Grochali piłkę w siatce umieścił Śpiewakowski . Radość po strzelonej bramce jednak nie trwała długo . W 8 min. goście strzelają gola wyrównującego . Rywale mieli więcej z gry w pierwszej połowie i swą przewagę udokumentowali w 21 min. Czwar kapitalnie broni strzał zawodnika z Bonina , jednak przy dobitce kapituluje i mamy 1:2 . Takim wynikiem kończy się pierwsze 45 min.
W przerwie mamy dwie zmiany w Mechaniku . Wchodzą Bieguński i Małecki . Druga połowa zaczyna się podobnie jak pierwsza . 5 min. po wznowieniu gry bramkę samobójczą strzela zawodnik z drużyny przyjezdnych . Nas piłkarze poszli za ciosem i w 53 min. Paweł Bugaj daje nam prowadzenie , mamy 3:2 . W 60 min prowadzimy już różnicą dwóch bramek . Na listę strzelców wpisuje się Bieguński. Gościom udało się jeszcze strzelić bramkę kontaktową .w 70 min. Po faulu Mieszały w polu karnym jedenastkę na gola zamienia bramkarz ekipy z Bonina . Dowozimy te skromne prowadzenie do końca spotkania i zwyciężamy 4:3 .
Drużyna z Bonina okazała się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Mimo braków kadrowych nasz zespół nie dał rywalom zdobyć choćby punktu . Wygrywamy mecz na szczycie i wciąż jesteśmy liderami rozgrywek .

Relacja oraz zdjęcie z linku: ( https://www.facebook.com/mechanikturowo/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf )

Sokół Spore – Graf Bukówko 3:0 (2:0)

Bramki dla Sokoła: Kaszubowski, Łochowicz, T. Dorc

Sokół : Dykas- Bujnowski, T. Dorc, D. Dorc,Guła, Kaszubowski, Kijewski,Klepczarek, Leśniak (80′ S. Kałaczyński), Łobudziński, Łochowicz(70′ Berger)

Sędziowie: Jeszke, Fiedurek, Rak

Trzecie zwycięstwo w tej rundzie zdołał uzyskać zespół Sokoła. Do przerwy zespół gospodarzy wypracował sobie przewagę i w II połowie kontrolował grę. Wygrana z pewnością da więcej spokoju w zespole gospodarzy.

Smak Pomorski Wilcze Laski – Głaz Tychowo 1:2 (1:2)

Bramka dla Smaka: Piotr Sternal

Smak Pomorski: Trakul- G. Bryszewski(46′ Kaczor),Butkiewicz, P. Kozanko, Majchrzak, Makoś, Pi. Sternal, Pa. Sternal, Syposz,Turski, Węgrzyn

Sędziowie: Skowron, Getler, Kac. Kowalski

Już w pierwszej połowie wynik został ustalony. Bramka zdobyta w 20 minucie przez Piotrka Sternala. Goście już po minucie odpowiedzieli golem a druga strzelili w końcówce pierwszej połowy. Niestety porażka stała się faktem.

Pogoń Wierzchowo – Gryf Dobrowo 2:3 (2:2)

Bramki dla Pogoni: Walczak, Polanowski

Pogoń: Wójtowicz- Biesiada, Boderek(67′ Kakao), Czubaszek, B. Jabłoński, P. Jabłoński, Kosiński, Polanowski, Skrzydliński, Tomczak, Walczak(57′ Baltaziuk)

Sędziowie: R. Zdanowski, Gocałek, Bolczyński

Choć zespół gospodarzy prowadził już 2:0 to jednak nie utrzymał tego prowadzenia i w ostateczności przegrał 2:3. Niestety Pogoń jeszcze nie ugrała w tej rundzie ani jednego punktu. Szansa zdobycia choć jednego została zaprzepaszczona.

Iskra/ Mechanik II Bobolice/Kłanino – KS Gwda Wielka 5:2 (2:1)

Bramki dla Gwdy: Błanek, Czarnecki

KS Gwda Wielka:  Przybyłko, Bagiński, Błanek, Cabaj, Czarnecki, Dobrowolski,Fijołek, Glanc, Gruszecki( 46′ A. Marusiak),Husejko(70′ Jonczyk),Kinic

Sędziowie: Pyda, J. Leske, E. Basiejko

Nie udała się wyprawa zawodnikom z Gwdy Wielkiej do Kłanina. Gospodarze wyraźnie wygrali 5:2 i dalej liczą się w walce o awans o klasę wyżej. Do przerwy goście przegrywali tylko 1:2  jednak w II połowie gospodarze zdołali strzelić kolejne bramki i pozbawili gości szans na zdobycz punktową.

W tabeli prowadzi zdecydowanie Mechanik Turowo – 21 punktów. Sokół awansował na szóste miejsce i ma 9 punktów. Z siedmioma punktami Gonne zajmuje siódme miejsce a Wilcze Laski dziewiąte. Na dziesiątej pozycji jest KS Gwda Wielka z 6 punktami a tabelę zamyka Pogon z zerowym dorobkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *