AktualnościInneSporty młodzieżoweTenis stołowy

W szóstce grano w tenisa stołowego

          W środę 5 lutego w sali gimnastycznej i holu przy ulicy Armii Krajowej w Szczecinku odbyły się Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczecinku w indywidualnym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas 4-8. W rywalizacji wzięło udział 12 dziewcząt i 28 chłopców. Zawody zorganizował oraz przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego Józef Szpakowski. Turniej rozegrano systemem pucharowym. Najlepsi uczniowie otrzymali puchary oraz dyplomy.
Wśród dziewcząt:
1. Ania Siegert
2. Patrycja Stańczak
3. Oliwia Kulczewska
4. Melania Czerwonka
5. Natalia Lewicka
6. Patrycja Kisiel
Wśród chłopców:
1. Klaudiusz Milczarek
2. Krystian Kochanowski
3. Łukasz Ulański
4. Krzysztof Ulański
5. Kacper Siatkowski
6. Damian Skiba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *