AktualnościInneTenis stołowy

Kamil Kiljanek oraz Szymon Stawowczyk najlepsi w Szczecinku

Visits: 223

     W sobotę 24 lutego w hali Ślusarnia odbył się maraton tenisa stołowego.  Do południa rozgrywany był turniej dzieci i młodzieży z okazji 73 rocznicy zdobycia szczecinka w którym startowało 24 osoby ze Złocieńca, Drawska Pomorskiego, Czaplinka i oczywiście z Klubu Sportowego  Wielim Szczecinek. Nasi zawodnicy byli bardzo niegościnni zajmując pierwsze cztery miejsca. Zwyciężył Szymon Stawowczyk, drugi był Szymon Milczarek, na trzeciej pozycji uplasował się  Robert Lange  a czwarty był Grzegorz Wołodkowicz.

    Po południu natomiast rozegrano oficjalne Mistrzostwa Miasta Szczecinka Seniorów w Tenisa Stołowego. Kolejność tych zmagań była następująca: Pierwsze miejsce faworyt grający w Chemiku Police Kamil Kiljanek, który w finale pokonał Sylwię Purlis co uznać trzeba występ Pani Sylwii za dużą niespodziankę. Na kolejnych miejscach plasowali się: trzecie Adam Radzinski, czwarte  Patryk Lewandowski. Bardzo dobre wyniki zanotowali juniorzy Wielimia którzy zajęli szóste miejsce Szymon Milczarek a ósme Szymon Stawowczyk .

    Zwycięzcy zawodów otrzymali statuetki, medale, dyplomy oraz wiele nagród i upominków. Po zawodach organizatorzy zaprosili wszystkich na obwity poczęstunek. Organizatorami tych zawodów był Urząd Miasta, OSiR Szczecinek oraz KS Wielim Szczecinek w osobie Andrzeja Krawczyka.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *