Zagrają kontrolnie

Jak do tej pory mecze sparingowe z drużyn powiatu szczecineckiego rozgrywała tylko ekipa IV ligowego MKP Szczecinek. Z czasem zaczną do niej dołączać kolejne zespoły. Już w najbliższy weekend miały zostać rozegrane 3 spotkania kontrolne. Niestety okazało się, że nie wszystkie dojdą do skutku.
W najbliższą sobotę 6 lutego o godz. 12.00, trzeci już sparing w okresie przygotowawczym, rozegrają zawodnicy MKP Szczecinek. Tym razem podopieczni grającego trenera Zbigniewa Węglowskiego zagrają w Drawsku z tamtejszą III ligową Drawą. Będzie to kolejny, silny rywal z jakim spotkają się gracze MKP podczas przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2015/16. Przypomnijmy, że dotychczas szczecinecka drużyna spotkała się z IV ligową Iskrą Szydłowo ulegając jej 0:2 oraz z II ligowymi Błękitnymi Stargard z którymi przegrała 1:3.
Pierwszy mecz sparingowy zagrają zawodnicy Pioniera 95 Borne Sulinowo. Podopieczni trenera Dariusza Łacnego, w sobotę 6 lutego o godz. 15.00 spotkają się w Czarnem z tamtejszymi Czarnymi. – Będzie to nasz pierwszy mecz w tym roku, więc nic wielkiego nie należy się spodziewać. Pewne jest to, że zabraknie nam sił, bo trenujemy od niedawna i w niepełnym składzie- powiedział trener Łacny.
Odwołany został z kolei mecz kontrolny pomiędzy Zawiszą Grzmiąca (okręgówka regionalna) i KS Gwda Wielka (B klasa).- Mieliśmy zagrać w sobotę w Grzmiącej, ale oni odwołali ze względu na kłopoty z zebraniem odpowiedniej ilości zawodników do grania- powiedział portalowi prezes KS Gwda Wielka, Rafał Glanc. (ZetPe).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *