AktualnościPiłka nożna

Występy naszych stranieri

Visits: 167

W ubiegły weekend kolejne spotkania rozegrali zawodnicy, którzy notowali występy w naszych powiatowych klubach i grają obecnie na poziomie przynajmniej III Ligi. Grający w Pogoni Szczecin Jarosław Fojut zanotował dobry występ przeciwko byłemu trenerowi portowców Czesławowi Michniewiczowi, który obecnie prowadzi Termalicę Bruk Bet Niecieczę. Gospodarze pokonali przyjezdnych 5:0. Fojut zagrał pełne 90 minut. Po tej kolejce Pogoń zajmuje dwunastą pozycję z 5 punktami. W I Lidze Bartłomiej Poczobut zagrał tylko 17 minut. Jego Bytovia Bytów przegrała na wyjeździe 1:2 z Wisłą Puławy. Zespół z Bytowa zajmuje po trzech kolejkach dwunastą pozycję z trzema punktami. W II Lidze dalej nie gra Mateusz Kwiatkowski. Jego zespół Legionovia Legionowo pokonał u siebie Olimpię Zambrów 4:0. Zespół z Legionowa plasuje się po rozegraniu trzech kolejek na szóstym miejscu z 4 punktami. Na boiskach trzecioligowych ponownie swój występ zanotował Mateusz Bartolewski. Pogoń II Szczecin niestety ponownie doznała porażki. Tym razem przegrała na wyjeździe z KS Chwaszczyno 1:2. Mateusz zagrał ostatnie 15 minut.  W zespole Leśnika Manowo cały mecz rozegrał Seweryn Fijołek. Manowo podejmowało Górnik Konin i wygrało 1:0. Seweryn w tym meczu ukarany został żółtą kartką. Po rozegraniu dwóch kolejek  Leśnik zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów a Pogoń II ostatnie osiemnaste miejsce z zerowym kontem. W II Lidze słowackiej Mateusz Góra zanotował kolejny występ. Zagrał 17 minut a jego Partizan Bardejov pokonał na wyjeździe FK Spišská Nová Ves 3:1. Po dwóch kolejkach Partizan z 6 punktami zajmuje pierwsze miejsce. W międzyczasie 9 sierpnia w  SLOVNAFT CUP zespół z Bardejova pokonał ŠK Selce 4:1 i awansował do trzeciej rundy Pucharu Słowacji. W III rundzie zmierzą się z MFK RUŽOMBEROK.