Wysoka wygrana na początek sezonu

Odsłony: 155

W minioną sobotę 29 października 2016 – młodziczki GKS GROM Turowo zainaugurowały sezon ZOZKosz U14K. W pierwszym spotkaniu sezonu podejmowaliśmy zespół Kotwicy 50 Kołobrzeg.

Już od pierwszych minut uwidoczniła się przewaga gospodarza w każdym elemencie gry. Młodszy zespół z Kołobrzegu, debiutujący w rozgrywkach ZOZKosz, poniósł dotkliwą porażkę.

Podopieczne Marcina Gurtatowskiego ”grały swoje” i pomimo wycofania obrony na własną połowę – wygrały różnicą  180 punktów.

Czy to jest powód do dumy – niekoniecznie, choć do tej pory to zespół spod Szczecinka był tym, który występował w roli „kopciuszka na salonach”.

Niewiele przy takim wyniku można napisać – poza tym, że GROM grał szybko z kontry, walczył na deskach i pokazał sporo dobrego basketu. Zawodniczki GROMu utrzymując wysoką koncentrację – pomimo niewymagającego przeciwnika – zasługują na spore słowa uznania.

Oby sroga lekcja basketu od starszych koleżanek nie wybiła z głowy „koszykówki” podopiecznym Iwony Sikory-Sobczak.

GKS GROM Turowo  182 : 2  KOTWICA 50 Kołobrzeg (54:0; 42:0; 47:2; 38:0)

Dla GROMu:  Komorska Izabela 38, Maciukiewicz Adrianna 25, Bogdanowicz Kamila 22, Tiede Narina 20, Zelmanowska Alicja 16, Tomaszewska Eliza 16, Kowalik Joanna 12, Sławińska Martyna 9, Nocek Julia 8, Sobolczyk Martyna 8, Sobolczyk Julia 6, Jurak Joanna 2.

Wiadomość oraz zdjęcia: Grom Turowo

gromkotwica4gromkotwica3gromkotwica1gromkotwica2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *