Wygrana Żółtnicy, porażka Grzmiącej

Odsłony: 300

 

W Klasie Okręgowej Południe z naszych zespołów wystąpiły Zawisza Grzmiąca na wyjeździe z Legionem Strączno oraz Wiarus Żółtnica, który podejmował dotychczasowego lidera rozgrywek Calisie Kalisz Pomorski.

Legion Straczno- Zawisza Grzmiąca 4:2 (2:0)

Bramki: Kamil Catewicz, Dawid Kowalczuk

Skład Zawiszy: Jabłoński- Catewicz, D. Jedliński, Rumiński, Szyjkowski(85' Szafrański),Ziętara, Śliwka, Chołuj, Bator, Wieczorek(75' Sękulski), Kowalczuk

Zawisza w tej rundzie już przegrał jeden mecz na wyjeździe w Kaliszu. Teraz również nie dał sobie rady i musiał uznać wyższość zespołu ze Strączna. Porażka 2:4 i spadek na trzecia pozycję w tabeli. Bramki dla Zawiszy zdobyli Kamil Catewicz oraz Dawid Kowalczuk.

Wiarus Żółtnica – Calisia Kalisz Pomorski 4:2 (1:2)

Bramki: Patryk Wasilewski-2, Jarosłąw Adamowicz, Jarosław Droszcz

Wiarus: Cywiński-J. Pietras, Pawelec, Paweł Wasilewski, Rychter Droszcz Brzozowski Bengsz(71'Kubicki), Aleksandrzak,Adamowicz ,Patryk Wasilewski

Dobre spotkanie rozegrali zawodnicy Wiarusa Żółtnica. Szczególnie w II połowie spotkania zespół gospodarzy prezentował się bardzo dobrze na tle faworyta do awansu jakim jest zespół Calisii. W pierwszej połowie pierwsza bramkę strzelają zawodnicy gospodarzy za sprawa Ptryka Wasilewskiego. Następnie błędy Wiarusa doprowadziły do straty dwóch bramek. W II połowie Wiarus ciągle nękał obrońców gości swoimi atakami. Udało się wyrównać po pięknym strzale z ponad dwudziestu metrów Jarosława Adamowicza. Ataki gospodarzy nie zmalały. Po jednej z nich strzela bramkę Patryk Wasilewski w 76 minucie. Zespół gości od 78 minuty graja w dziesiątkę . Po dwóch żółtych kartkach boisko musiał opuścić Mateusz Twarkiewicz. W 85 minucie bramkę na 4:2 dla gospodarzy strzela Jarosław Droszcz, który ustala wynik i niespodzianka stała się faktem. Lider i pretendent do awansu został pokonany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *