AktualnościInnePozostałe

Wyciąg rusza w najbliższą sobotę!

Visits: 249

Wielkimi krokami zbliża się sobotnie rozpoczęcie sezonu wodniackiego na Jeziorze Trzesiecko, a wraz z nim długo oczekiwany start wyciągu do nart wodnych. Znane są już godziny otwarcia obiektu, natomiast do końca bieżącego tygodnia przyjęty zostanie cennik. Już teraz możemy zdradzić, że planowane ceny są niższe lub pozostają na takim samym poziomie jak w poprzednich latach.

Sezon zostanie otwarty w najbliższą sobotę o 10:00 na terenie Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Chwilę później rozpoczną się pierwsze starty narciarzy i wakeboardzistów. W pierwszym miesiącu funkcjonowania z wyciągu korzystać będzie można w dni robocze od 12:00 do 19:00, a w weekendy od 11:00 do 19:00. Co ważne długi majowy weekend traktowany będzie jak normalna sobota i niedziela, co oznacza, że w sprzedaży będą karnety weekendowe.

Karnety podzielone zostały na sezonowe, miesięczne i weekendowe. Ceny będą zróżnicowane ze względu na wiek bądź przynależność do szczecineckich klubów wakeboardingu i narciarstwa wodnego.

Wszystkie regulaminy korzystania z wyciągu oraz cenniki zostaną przedstawione na oficjalnej stronie internetowej wyciag.szczecinek.pl, która w najbliższych dniach rozpocznie swoje funkcjonowanie.

Warto zaznaczyć, że obiekt przeszedł już wszystkie niezbędne odbiory przeprowadzone przez Transportowy Dozór Techniczny oraz firmę producenta – niemiecki Rixen. Wcześniej wyciąg został sprawdzony w części podwodnej przez płetwonurków ze stowarzyszenia Murena. Na wodzie są już także rozstawione przeszkody dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

W trakcie funkcjonowania sezonu planowane jest również zorganizowanie Strefy Chill Out w końcowej części pomostu, gdzie użytkownicy będą mogli odpocząć korzystając z parasoli i leżaków. O innych nowościach informować będziemy na bieżąco.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, który od początku bieżącego roku jest nowym operatorem wyciągu.

wiadomość: OSiR Szczecinek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *